Любене,
Аз ще се радвам ако пистата стане и има кой да я ползва.
За мене тия годишни класации които се правят от федерацията са смешни и понятието държавен шампионат е лишено от смисъл.Писали там мнайсет кръгове и кръгчета че да излъжат да вземат повече пари от държавата-пълна трагикомедия.Огнян си живее още в миналия век.
За мене не са това хората които могат да направят нещо за популяризирането и масовизирането на това хоби и е крайно време да си го признаят и да си ходят за да не изглежда федерацията вместо като организация за общественно-полезна дейност като '' ЕТ Филипов''-Враца.Създаването на клубовете беше предизвикано от лъжата че ще има пари и след като се оказа че пари от държавата няма се реши че клубовете са длъжни да финансират федерацията с членски внос и на всичкото отгоре състезателите да плащат един безсмислен лиценз.И какъв беше резултата-изключени клубове и броящи се на пръстите на едната ръка участници в клас.Аз затова и вече не контактувам с тази организация и нямам намерение и да го правя при сегашното положение.
А скоростните автомоделисти за поредна година не са сред награждаваните на великото и сигурно скъпо закриване на сезона.На мене не ми е ясно какво правите или на какво се надявате все още под тая шапка.
Съберете се и решете-иначе от умрял писмо....