+ Ново Мнение
Страница 2 от 5
ПърваПърва 1 2 3 4 5 ПоследнаПоследна
Визуализирани са от 11 до 20 от общо 41

Тема: podroben 4ertej

  1. #11
    Почетен Автор Аватар на de_kata
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    1 014

    Дай снимки....
    Неделчо Брънчев

  2. #12
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2011
    Живее в
    Karlovo
    Мнения
    21

    Click image for larger version

Name:	IMG_1889.jpg
Views:	1593
Size:	62.7 KB
ID:	2504Click image for larger version

Name:	IMG_1888.jpg
Views:	1518
Size:	91.6 KB
ID:	2505Click image for larger version

Name:	IMG_1881.jpg
Views:	1622
Size:	101.1 KB
ID:	2506Click image for larger version

Name:	IMG_1891.jpg
Views:	1590
Size:	58.8 KB
ID:	2507Click image for larger version

Name:	IMG_1884.jpg
Views:	1543
Size:	67.3 KB
ID:	2508 това е за сега

  3. #13
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2011
    Живее в
    Karlovo
    Мнения
    21

    смятам да го изтаркам достатачно и да нанеса още поне два слоя смола щото ми се вижда прекалено танко

  4. #14
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Плевен
    Мнения
    71

    http://kvalitet-21.com/sport/shop.php

    Влез и разгледай.

  5. #15
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2011
    Живее в
    Karlovo
    Мнения
    21

    саитовете съм ги разгледал даже избрах апаратурата и сервото само незнам за мотора и контролера евентоално и винта така по размерите на корпуса някои ако може да ме напъти а саита е hobbyking и нещо за него да ми кажете доволни ли сте за колко време идва поръчката.....

  6. #16
    Заслужил Автор Аватар на Penev
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    439

    Откровено казано голям оптимист си. Явно имаш голямо желание да направиш нещо, но ми се струва не си наясно какво точно искаш и на къде си се запътил.
    Предлагам ти простичко да обясниш какво желаеш да направиш и с каква цел го правиш.
    Това което видях в първия ти пост беше FSR-V, което е модел с ДВГ. По нататък иде на реч за мотор с контролер.
    Сигурен съм, че всички тук ще ти помогнат много. Просто изясни това което искаш.
    Димитър Пенев

  7. #17
    Заслужил Автор Аватар на Penev
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    439

    Това как си го постигнал. Имам предвид как е изработено. Щото това което виждам силно ме озадачава.
    Димитър Пенев

  8. #18
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2011
    Живее в
    Karlovo
    Мнения
    21

    аз съм наченаещ ,случаино се зарибих като гледах едни клипчета в vbox7 и от там се почна, намерих форумите прочетох почти всички мнения и почнах да тарся някакви чертежи за модел за това писах FSR-V тогава незнаех че са двг хареса ми визията и така видях че никои не пуска и не дава чертежи и от снимки и прочетеното от форумите реших да си измисля модел .Като за наи лесно за мен реших да направя модела от картон и след това да го облепя със смола и стъклоплат след много часове рязане лепене и шкурене сътворих това което се вижда а картона смятам да извадя по следния начин просто да го напалня с вода тои ще се казкашка и с малко шкурене ще го остраня незнам дали съм на прав път но горе долу ми се получава ,сега това което правя мисля че е еко мини поне така го оприличавам аз.Деивуда мисля да го изработя от трабичка (термореле на боилер) а ост от електрод за втулки от тефлон, винт още несъм намерил защото незнам какъв ,руля още не съм го измисел как да стане нямам си и на предтава с какви размери трябва да е но и на него ще му доиде реда. Апаратурата ще е тази http://www.hobbycity.com/hobbyking/s...idProduct=9042 и сервото http://www.hobbycity.com/hobbyking/s...dProduct=10976 незнам дали са добри щото не разбирам за това оставям на вас тази част имам един мотор мисля че е четков от ( автоматична антена за кола)ще пусна снимки и на него но мисля че е голям и няма да стане 12v е но незнам оборотите другите всички елементи които трябват макета да потегли са ми неясни контролер мотор батереи (електрониката) в смисъл незнам по какъв критереи се избират и за това моля вас да ми помогнете във избора модела няма да е за състезания поне за сега де ,нещо като за първия ми модел .Който с каквото може да помага ако ви се занимава естествено ,таи ли иначе модела ще си го направя по един или друг начин но друго си е да взимаш опит и знание от можещите и знаещите .За сега толкова от мене утре снимки на полу готовия корпус и моторчето да си кажете мнението

  9. #19
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2011
    Живее в
    Karlovo
    Мнения
    21

    мисля че е готов за малко кит и после боя ето и малко снимки на мотора които споменах Click image for larger version

Name:	IMG_1879.jpg
Views:	722
Size:	84.1 KB
ID:	2509Click image for larger version

Name:	IMG_1896.jpg
Views:	740
Size:	76.7 KB
ID:	2510Click image for larger version

Name:	IMG_1894.jpg
Views:	742
Size:	94.6 KB
ID:	2511Click image for larger version

Name:	IMG_1878.jpg
Views:	725
Size:	110.2 KB
ID:	2512

  10. #20
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2011
    Живее в
    Karlovo
    Мнения
    21

    странна работа е тука в този форум като гедам е наи посещаваната тема а никои не споделя,дава савети критикува или каквото е да било освен да се хвалят кои какво си е купил.Запалих се по моделизма но като гледам на къде вървят нещата ....Имам един колега които употребява израза "престави си че си първия дограмаджия " когато питаме колеги и не ни помогнат . тука маи е същата работа аз съм първия моделист и сам трябва да го измислям .Благодаря на хората които се опитаха да ми помогнат .ще се опитам поне да завърша този модел ... ТЕМАТА ЗА ТРИЕНЕ

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен