+ Ново Мнение
Страница 10 от 20
ПърваПърва ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ПоследнаПоследна
Визуализирани са от 91 до 100 от общо 191

Тема: Помощ за HK500

  1. #91
    Потребител
    Регистриран
    Aug 2010
    Живее в
    Павел баня
    Мнения
    50

    Като напишеш писмото го промени малко и ми го прати на мен и аз да им го пратя да ги попретесняваме малко.

  2. #92
    Потребител Аватар на rusi
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Кърджали
    Мнения
    68

    Проблема е в немските пощи, че не искат да работят с нашите БГ , иначе доставката до БГ ще е 15-25 евра за пратки до 30кг.
    Руси Петков
    0899248862

  3. #93
    Заслужил Автор Аватар на Nikolay
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    248

    Quote Originally Posted by Mateev View Post
    Нали ти казах, че вече пробвах. Не става. Визарда те изхвърля в последния момент, когато се стигне до цената на транспорта.

    Ако Hobby King знаеха, че България е в Евросъюза, щяха да си направят труда да въведат таблицата на транспорта от Германия до България и визарда щеше да продължи. В момента според мене това е една грешка от недоглеждане, и понеже българите сме овце и никой не се обажда, ситуацията така и ще си остане.

    ПС: С молба в постингите си да не пишете предположения, а само това, което го знаете със сигурност. В предишния постинг съм написал, че вече съм правил опити да купувам от DE Warehouse, а ти ме оборваш с някакво си твое измислено предположение и после пишеш - я някой да пробва. Ами пробвано е - не става. Визарда знае, че съм от България и въобще не ме асоциира като човек, който има право да купува от DE Warehouse. Обяви в профила си, че си румънец, и ще видиш, че ще те пусне и ще ти начисли много приятни суми за транспорт.

    Проблема е, че не знам добре английски. Иначе досега 1000 пъти да им бях написал едно писмо. Хайде някой, който го знае по-добре, да ми напише текста, а аз ще го пратя.

    Ето до къде стига визарда при опит да купиш каквото и да било от EURO Warehouse:
    Аз попитах нещо на което ми отговори не коректно!!!Не мога да знам всеки кой какво се опитвал да купува!Който може да води бизнес кореспонденция на английски нека им пише.Пратете текста и аз ще им го пратя.
    Николай

  4. #94
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Не се сърди. Погледни постинга преди твоя. Там пише, че съм го пробвал. Както и да е. Това са дреболии. Не се връзвай............

    Според мене Hobby King не знае, че ние сме в Евросъюза. Друго логично обяснение няма. Предлагам следния текст:

    "Уважаеми господа,

    Аз съм от България и опитах да направя покупка от EURO Warehouse, но сайта ви ми отказа. Предполагам, че при вас е станала някаква техническа грешка. България отдавна е член на Евросъюза, а вие не сте разрешили българите да купуват от EURO Warehouse. Моля да отстраните тази грешка.

    С Уважение
    Иван Драганов Петканов (или както сте се регистрирали при тях)
    Ваш редовен клиент"

    Ако искаш, прати текста на мене и за ще им го изпратя. Досега имам от тях 220 поръчки и би трябвало да се вслушат.
    Росимир Матеев

  5. #95
    Автор
    Регистриран
    Dec 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    117

    Пратих ти превода
    Поздрави,
    Христо Григоров, Бургас

  6. #96
    Автор
    Регистриран
    Dec 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    117

    Ето докъде стигнах днес. Надявам се не съм допуснал много грешки...

    Uploaded with ImageShack.us

    Uploaded with ImageShack.us

    Uploaded with ImageShack.us

    Един проблем. Може би добре познат. Зъбните колеа не се въртят в една равнина, криви са. Не много но достатъчно да дразни а може би и да прави бели. Някаква идея как да ги изправя ? Пробвах на око но не постигнах нищо смислено.
    Поздрави,
    Христо Григоров, Бургас

  7. #97
    Заслужил Автор Аватар на Nikolay
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    248

    Quote Originally Posted by Mateev View Post
    Не се сърди. Погледни постинга преди твоя. Там пише, че съм го пробвал. Както и да е. Това са дреболии. Не се връзвай............

    Според мене Hobby King не знае, че ние сме в Евросъюза. Друго логично обяснение няма. Предлагам следния текст:

    "Уважаеми господа,

    Аз съм от България и опитах да направя покупка от EURO Warehouse, но сайта ви ми отказа. Предполагам, че при вас е станала някаква техническа грешка. България отдавна е член на Евросъюза, а вие не сте разрешили българите да купуват от EURO Warehouse. Моля да отстраните тази грешка.

    С Уважение
    Иван Драганов Петканов (или както сте се регистрирали при тях)
    Ваш редовен клиент"

    Ако искаш, прати текста на мене и за ще им го изпратя. Досега имам от тях 220 поръчки и би трябвало да се вслушат.
    Sehr geehrte Herren,

    Ich bin aus Bulgarien und versucht, einen Kauf von EURO-Galerie zu machen, aber Ihre Website verweigert mir. Ich denke, wenn Sie einen technischen Fehler wurde. Bulgarien ist seit langem Mitglied der EU, und du bist nicht berechtigt, von Bulgaren EURO-Galerie zu erwerben. Bitte diesen Fehler zu beheben.

    Aufrichtig:
    Николай

  8. #98
    Заслужил Автор Аватар на Nikolay
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    248

    Quote Originally Posted by Kalpazan View Post
    Ето докъде стигнах днес. Надявам се не съм допуснал много грешки...

    Uploaded with ImageShack.us

    Uploaded with ImageShack.us

    Uploaded with ImageShack.us

    Един проблем. Може би добре познат. Зъбните колеа не се въртят в една равнина, криви са. Не много но достатъчно да дразни а може би и да прави бели. Някаква идея как да ги изправя ? Пробвах на око но не постигнах нищо смислено.
    така са и при мен, и не съм имал проблем
    Николай

  9. #99
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Quote Originally Posted by Kalpazan View Post
    Пратих ти превода
    Изпратих писмо на Hobby King. Чакам отговор.............

    Засега получих само автоматичен потвърждаващ мейл:

    Thank you for your email.
    We have received your request and one of our support staff will contact you shortly.

    *We are currently experiencing a high volume of emails. It may take 2-3 days before we can respond to your email. We thank for your patience during this demanding time.*
    Your support ticket ID is: BNG-375
    Росимир Матеев

  10. #100
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Quote Originally Posted by Kalpazan View Post
    Ето докъде стигнах днес. Надявам се не съм допуснал много грешки...

    Един проблем. Може би добре познат. Зъбните колеа не се въртят в една равнина, криви са. Не много но достатъчно да дразни а може би и да прави бели. Някаква идея как да ги изправя ? Пробвах на око но не постигнах нищо смислено.
    Свиквай с кривите зъбни колела. Такива са по всички модели на Hobby King. Не са сериозен проблем - хелитата си летят и с криви колела. Е може би има малко повече вибрации, но като цяло няма проблеми.

    Ако искаш хубави зъбни колелета, ще трябва да си купиш оригинални на Align.

    Аз лично карам с кривите и не ми пука. Не им се престаравам чак толкова много на тези хеликоптери. Така или иначе тяхната съдба е да бъдат строшени. Ако вземеш много да се престараваш, после ще те е страх да ги караш.
    Росимир Матеев

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен