+ Ново Мнение
Страница 3 от 10
ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 7 ... ПоследнаПоследна
Визуализирани са от 21 до 30 от общо 96

Тема: TT EB4

  1. #21
    Наблюдател
    Регистриран
    Sep 2010
    Живее в
    България Ямбол
    Мнения
    49

    яяя разкажи каква ти е идеята за регенерат, отдавна я планувам даже тази вечер нарязах парчетата (планувам да правя едри пинове с размери 3.5мм в диаметър на 4 високи ) дано ми се получи
    Стоян Стоянов от Ямбол
    кара carson THOR 10 конверсия в ел и СТЦ 44in.

  2. #22
    Почетен Автор Аватар на de_kata
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    1 014

    Аз нарязах ленички с дължина около 1.5см и ширина около 3мм. Тези лентички ги залепих със СА вертикално на гумата да станат като лопатки. Оказа се обаче че това залепяне не е добра идея, защото лентичките изпопадана на първите 20-тина метра.
    Сега смятам да ги залепя легнали, така площа ще е много по-голяма и не би трябвало да се разлепят толкова лесно.
    Неделчо Брънчев

  3. #23
    Наблюдател
    Регистриран
    Sep 2010
    Живее в
    България Ямбол
    Мнения
    49

    а ''Тези лентички ги залепих със СА " това CA цианакрилно ли значи
    аз ползвах лепило на локтайт 406 дават го да лепи гума за гума и една разпрана гума я залепих вече около 2/3 часа съм я карал без да се предаде ,недостатък на лепилото е че ако сложиш на криво няма корекция ,има но с рязане другото е че е скъпо тва лепило 20 милилитра са 24 лева но си заслужава
    Стоян Стоянов от Ямбол
    кара carson THOR 10 конверсия в ел и СТЦ 44in.

  4. #24
    Почетен Автор Аватар на de_kata
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    1 014

    Да СА означава точно цианакрилно лепило. Да дам 25лв за един каноколит няма да стане, та аз за 30-35лв ще си купя две чисто нови гуми с джанти.
    Неделчо Брънчев

  5. #25
    Наблюдател
    Регистриран
    Sep 2010
    Живее в
    България Ямбол
    Мнения
    49

    ей бога ми , следващия ми модел ще бъде само със задно задвижване кога е 4х4 трябва диаметрите да са еднакви освен на мост но и на двата моста освен аконяма трети диф и пак не е препоръчително . Бях принуден подариха ми4 гуми едната ммного накъсана и втора по малко иначе 4 еднакви и ко да правя , пък и оригиналните на карсъна и те кат пинпонка и викам си ще се рискува едните за възтановяване другите за оправяне , иначе най ефтиния ми вариант е 67лева с доставката , ба дали да не пригодя от лека кола те и те на таквива пари се намират втора ръка
    Стоян Стоянов от Ямбол
    кара carson THOR 10 конверсия в ел и СТЦ 44in.

  6. #26
    Почетен Автор Аватар на de_kata
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    1 014

    Бобо на стемпито върху джантите беше сложил някакъв маркуч- моного дебел. Това също е решение, но няма грайфери.
    Неделчо Брънчев

  7. #27
    Наблюдател
    Регистриран
    Sep 2010
    Живее в
    България Ямбол
    Мнения
    49

    много тресе с маркуч пробвах на едни малко джанти и малко се поразпаднаха ,може и да не ми се е получило
    Стоян Стоянов от Ямбол
    кара carson THOR 10 конверсия в ел и СТЦ 44in.

  8. #28
    Почетен Автор Аватар на de_kata
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    1 014

    Зависи как си го поставил...
    Най сетне сложих 15Т пиньон, дано утре (днес) остне време да го тествам.
    Понеже на стария пиньон, ми се беше прецакал стопера и не можех да го рзвия, се наложи да го избивам на настолната бормашина- излезна много лесно.
    Неделчо Брънчев

  9. #29
    Почетен Автор Аватар на de_kata
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    1 014

    Моделчето наистна е доста здраво, но вече имам 10-тина карания и успях да изкривя едното рамо на предната кула. Не е особен проблем, защото е алуминиева и мога да я поизправя с чука
    Неделчо Брънчев

  10. #30
    Заслужил Автор
    Регистриран
    Feb 2010
    Мнения
    277

    Quote Originally Posted by de_kata View Post
    Моделчето наистна е доста здраво, но вече имам 10-тина карания и успях да изкривя едното рамо на предната кула. Не е особен проблем, защото е алуминиева и мога да я поизправя с чука
    Неделчо, имам такова бъги и не мога да проумея как си изкривил кулата!!!!!!!!!
    Румен Драганов

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен