Quote Originally Posted by Иво горанов View Post
Темата е правилно съхранение на липо и изисква хора свързани по някъкъв начин с разработване или производство да си кажем мнението.

овен това измежду нас има много ползватели на липо баттери които също да споделят опита си.



Не желая да споря със тебе тъй кото нямам нужда от твоите аргументи.

този който е задал въпроса не се интерисува от условията за устойчиво равновесие на литиевите йони и съответстващия на това потенциал .

извинявам се ако съм оспамил темата не възнамерявавам да се аргументирам когато цитирам експлоатационните изисквания за липо батериите.
Г-н Горанов, уверявам Ви, че аз също нямам никакво намерение да споря с Вас, нито да ви натрапвам аргументите си. Отговорих на въпрос, зададен от друг участник и по никакъв начин не съм влизал в спор с Вас. Вие бяхте този, комуто се стори, че е възникнал спор. Аз само цитирах и споделих информация, която на мен лично ми беше полезна и в настоящия етап я използвам без проблеми.

Темата е правилно съхранение на липо и изисква хора свързани по някъкъв начин с разработване или производство да си кажем мнението.
Аз не разработвам, нито произвеждам литиеви батерии. Но имам към Вас една молба: да дадете малко повече светлина за разработените и/или произведени от Вас батерии. Ако е възможно, разбира се.


овен това измежду нас има много ползватели на липо баттери които също да споделят опита си.
Аз съм активен ползвател на полимерни батерии и мисля, че по никакъв начин не вредя, споделяйки моя личен опит. Ако имаше проблеми, нямаше да споделям този опит. Ако си бяхте направили труда да прочетете старателно третия, публикуван от мен линк, щяхте да забележите, че ползувателите препоръчват дори 20% заредена батерия. Защо това е така? Търсим отговори на такива въпроси, поне аз оставам с подобно впечатление.


И накрая, бих желал да Ви помоля да се въздържате от нападки или негативизъм спрямо мен, тъй като не ме познавате. Желая Ви всичко най-добро!