Quote Originally Posted by Mateev View Post
Определено могат да бъдат измислени много критерии, всеки от които ще си има своите плюсове и минуси. И за всеки един от критериите може да бъде направен уред за измерване. А кой точно ще се наложи зависи от бъдещето и от пазара.

Аз искам заедно с вас да измислим първия и след това съм склонен да финансирам разработката на уреда и изработката на нулевата серия.
Аз бях същия оптимист и също толкова изпълнен с ентусиазъм преди 4 години


Вече не смятам да се правя на Прометей.

Съзнателно отбягнах проблеъмът със тестерите които ползваме за много кратко и има много голяма полза от тях.
Останалото време трупат прах и биха били от полза за някой друг колега.
Защо всички да се набалбучваме да си ги правим?


Моделистите имат нужда от евтини контролери – тез дето се заеха ква я свършиха?
Ами тестер ?
Моделистите имат нужда от евтини мотори – някой хвана ли се да отиграе схема за разработка (едно KDE 600 за хели може да се направи за 50 долара иначе струва 200) ? А тестера за мотори?
Моделистите занимаващи се с лодки имат нужда от разработване на перки – До къде стигнаха Величията !??? А тестера за перки колко нерви и средства спасява, ама кой да го направи, че да го ползват всички аааааааааа????
(правя минимум 90 перки на година, имам над 1000 и след всяка се убеждавам колко по-малко разбирам от това)
Моделистите занимаващи се с лодки имат нужда от разработване на Корпуси ....................

„Където сме яли и пили не сме се посрамили, където сме работили не са ни поканили!”