Вече има уредена дискотека за след полунощ. Могат да се възползват тези, които останат трезвени и след полунощ (или които са препили и не знаят какво правят). Дискотеката се намира в един от новите МОЛ-ове на Габрово и е чистак нова и девствена. Открита е само преди няколко седмици и вече е най-популярната дискотека в града. Допълнителна екстра е денонощно работещия боулинг, който се намира на 10 метра от дискотеката. Така като гледам, май след полунощ всички ще се изнасяме към новия МОЛ. Осигурени са таксита.

Още много хора ми звъннаха и потвърдиха, че ще присъствуват (включая и Гари). Вече им оттървах края. Утре ще започна персонално да прозвънявам всеки един, за да ми потвърди окончателно дали ще дойде, колко хора ще бъдат с него (приятели, жени, деца) и колко стаи от хотела ще резервират.

Менюто ще включва диво свинско + алтернатива от риба (за който не яде свинско), салата, месно предястие и алкохол по желание. Има и десерти по избор, включая и специални диетични и екологични (собственика на хотела е маниак на тема екология и чиста храна без консерванти). Който иска, може да донесе и външен алкохол, пък другите ще го благославят.

Музикалното оформление ще е от дисководещ + един габровски гений на пиянските компании, който с акордеон ще ви скрие шапката. Естествено и двамата са предупредени, че при заповед ще млъкват, за да ни дадат шанс да се наприказваме на тема хелита. Имаше идеи за снежанки и разните му там танцьорки с къси полички и голямо деколте, но се отхвърлиха. Ако обаче болшинството настоява, със щракване на пръсти мога да го уредя.

Част от моделистите ми потвърдиха, че ще дойдат ден по-рано (още в петъка). Така че резервирал съм хотела и за предишната вечер. И да се надяваме, че господ ще даде хубаво време, за да хвръкнем някой друг хеликоптер.

Заплащане - всеки си заплаща стаята и консумацията. Ако обаче някой е притеснен финансово, аз ще го черпя. Нека липсата на средства да не е повод за отсъствия.

И последно - съвместно с Явор Йотов и Христо Христов подготвяме малка новогодишна изненада - томбола с малки, но интересни подаръци. Томболата е абсолютно безплатна. Всеки гост на събитието ще получи талонче и после ще се теглят подаръци. Подаръци ще има за всеки (както се пее в песента......). Който може да си позволи, нека да донесе някое дребно и интересно подаръче, с което да зарадва някой друг случаен негов колега. Основното количество подаръци обаче ще бъде осигурено от мене, Явор Йотов и Христо Христов.