+ Ново Мнение
Страница 2 от 6
ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 ПоследнаПоследна
Визуализирани са от 11 до 20 от общо 54

Тема: Новогодишна сбирка на хели-маниаците

  1. #11
    Потребител
    Регистриран
    Aug 2010
    Живее в
    Павел баня
    Мнения
    50

    Една двойна стая и за мен 2 човека сме.

  2. #12
    Заслужил Автор Аватар на Nikolay
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    248

    Quote Originally Posted by Mateev View Post
    Днес говорих със собственика на хотела и с него обсъждахме менюто. Ако някой от вас има някакви идеи за вечерята, нека да ги сподели. Предварително трябва да определим салатата, предястието, основното ястие и десерта. Пиенето може да се купува на място или да си донесем наше. Собственика на хотела има богата колекция от всякакви вина, включая и такива екзотични и редки, че ще ви заболи главата само като чуете цената.

    Колкото до основното ястие - може да ни се достави и опече цяло прасенце (диво или питомно). Може и сърна или теле или каквото пожелаете. Аз лично предпочитам да е диво прасенце, че ще е в тон с обстановката и предновогодишното настроение. Кажете си мнението.

    Ето списъка на участниците до момента:
    1. Димитър Илиев от София
    2. Крум от Лесичери
    3. Росимир Матеев от Габрово
    4. Явор Йотов от Русе
    5. Николай от Търговище
    6. Христо Христов от Ловеч
    7. Димитър Пенев от Габрово
    8. Станислав Стоев от Габрово
    9. Николай от Германия
    10. Драгомир Драганов от Добрич
    11. Венцислав Петров от Горна Оряховица
    12. Стефан Василски от Пловдив
    Само сърна да не е.Не искам и да си представя умъртвена сърна!
    Аз ще съм с жена ми и пак да упомена,че ще се нуждая от стая за двама.Идеята за телешка глава много ми допада...Прасенцето също.

  3. #13
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Вече има уредена дискотека за след полунощ. Могат да се възползват тези, които останат трезвени и след полунощ (или които са препили и не знаят какво правят). Дискотеката се намира в един от новите МОЛ-ове на Габрово и е чистак нова и девствена. Открита е само преди няколко седмици и вече е най-популярната дискотека в града. Допълнителна екстра е денонощно работещия боулинг, който се намира на 10 метра от дискотеката. Така като гледам, май след полунощ всички ще се изнасяме към новия МОЛ. Осигурени са таксита.

    Още много хора ми звъннаха и потвърдиха, че ще присъствуват (включая и Гари). Вече им оттървах края. Утре ще започна персонално да прозвънявам всеки един, за да ми потвърди окончателно дали ще дойде, колко хора ще бъдат с него (приятели, жени, деца) и колко стаи от хотела ще резервират.

    Менюто ще включва диво свинско + алтернатива от риба (за който не яде свинско), салата, месно предястие и алкохол по желание. Има и десерти по избор, включая и специални диетични и екологични (собственика на хотела е маниак на тема екология и чиста храна без консерванти). Който иска, може да донесе и външен алкохол, пък другите ще го благославят.

    Музикалното оформление ще е от дисководещ + един габровски гений на пиянските компании, който с акордеон ще ви скрие шапката. Естествено и двамата са предупредени, че при заповед ще млъкват, за да ни дадат шанс да се наприказваме на тема хелита. Имаше идеи за снежанки и разните му там танцьорки с къси полички и голямо деколте, но се отхвърлиха. Ако обаче болшинството настоява, със щракване на пръсти мога да го уредя.

    Част от моделистите ми потвърдиха, че ще дойдат ден по-рано (още в петъка). Така че резервирал съм хотела и за предишната вечер. И да се надяваме, че господ ще даде хубаво време, за да хвръкнем някой друг хеликоптер.

    Заплащане - всеки си заплаща стаята и консумацията. Ако обаче някой е притеснен финансово, аз ще го черпя. Нека липсата на средства да не е повод за отсъствия.

    И последно - съвместно с Явор Йотов и Христо Христов подготвяме малка новогодишна изненада - томбола с малки, но интересни подаръци. Томболата е абсолютно безплатна. Всеки гост на събитието ще получи талонче и после ще се теглят подаръци. Подаръци ще има за всеки (както се пее в песента......). Който може да си позволи, нека да донесе някое дребно и интересно подаръче, с което да зарадва някой друг случаен негов колега. Основното количество подаръци обаче ще бъде осигурено от мене, Явор Йотов и Христо Христов.
    Росимир Матеев

  4. #14
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Ако някой все още не се е записал за празненството, нека да се обади в следващите 3-4 дена. В събота и неделя изготвяме окончателния списък.

    Разбира се поканени са и всички други моделисти, независимо че все още не са се пробвали на хеликоптер. Тъкмо ще им приложим психологически натиск да влязат в нашите редици.
    Росимир Матеев

  5. #15
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    До момента списъка с присъствуващи наброява 31 човека - моделисти и жени (свои и чужди). Има допълнително и още 5 човека, които все още не са потвърдили или се колебаят.

    Няколко човека ще дойдат още петък вечерта, за да може да ползват съботата пълноценно за полети или за разходки из града и шопинг терапия в двата нови МОЛ-а.
    Росимир Матеев

  6. #16
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    34 човека, 14 ще дойдат още в петък. Всички стаи в хотела за запълнени. За нови хора вече няма място.
    Росимир Матеев

  7. #17
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    35 човека, 17 от тях ще дойдат в петък.
    Росимир Матеев

  8. #18
    Потребител
    Регистриран
    Jun 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    88

    Ще се получи добра сбирка. Поаздравления за идеята. И дано има повече такива сбирки.
    Засега времето ще бива като за зима може и да се полети!!!!
    За Петък каква е програмата по принцип? Ако има такава
    Станислав Стоев
    088 59 60 61 7

  9. #19
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Ами няма програма. Повечето хора ще дойдат директно за вечерята от 19:00 часа. Ако някой дойде по-рано - да идва у дома. Христо от Ловеч ще дойде около обяд и познайте какво ще направим? Ще дадем пари на жените и ще ги пратим да си купуват парцали, а ние с Христо ще си останем насаме с хеликоптерите. Нататък си знаете....
    Росимир Матеев

  10. #20
    Автор
    Регистриран
    Dec 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    117

    Напомням ви че е забранено пилотирането на хеликоптер след употреба на алкохол. Евентуално може да разбиете един два на симулатор
    Поздрави,
    Христо Григоров, Бургас

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен