+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 10 от общо 67

Тема: Густо, майна, Филибето! *

Threaded View

  1. #1
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Въпреки това, гадното усещане от счупения модел беше напълно заличено от ето този невероятно красив модел:









    Благодаря на колегата Владо Костов за удоволствието, което ми достави този самолет! Поздравявам го и се надявам да виждам все повече моделисти с вкус.
    Георги Русинов

  2. #2
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    След дълго прекъсване (повече от година), отново ми се отваря възможност за полети. Има ли желаещи за 24-ти (събота) от Ловеч, Левски и Плевен за сбирка на Дойренци?

    Предстои ми пътуване и обмислям дали да си припомня как се караше самолетче...
    Георги Русинов

  3. #3
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Точно тази събота не, но за следващите сбирки ще идвам. Аз също от много време не съм помирисвал самолет или хеликоптер, но напоследък носталгията започна да ме гложди.

    Пък и да се похваля - скоро ще имам осмокоптер тежка артилерия - с товароносимост 2.5 килограма, последен писък на модата - GPS, FPV, 2 прави канала за управление (пилот и видеооператор), 2 обратни видеоканала (пилот, който с въртенето на главата си върти собствена камера в модела и оператор, който гледа през обектива и има пълен дистанционен контрол върху всички опции на камерата), автономен полет по предварително зададена компютърна програма, въртяща се наземна станция, телеметрия, Long Range, видеомонитори на земята, Wi-Fi канал между земята и модела и т.н. Въобще всичко, което го може съвременната електроника, е натъпкано в модела.

    Очаквам до 1 седмица да е готов за полет и тогава вече ще ме засърбят ръцете отново да идвам по сбирки. Иначе последната година и половина измина в работа, работа и пак работа и в един момент на човек му писва и отново се сеща, че живота е само един, и ако в него не си отделяш време за удоволствия, много бързо можеш да изперкаш.
    Росимир Матеев

  4. #4
    Заслужил Автор Аватар на smarty
    Регистриран
    Apr 2010
    Живее в
    Габрово
    Мнения
    387

    Mateev, с нетърпение очаквам да ги видя тези благинки в действие
    ~~ CARPE DIEM! ~~
    инж. Мартин Марков

  5. #5
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    След повече от година, имам удоволствието да пиша отново в тази тема. Не съм помирисвал модели и гориво от доста време и тръпката вече е неудържима. Онзи ден бях на летището колкото да счупя от забравяне един от най-старите си модели и ръцете ме засърбяха.

    И така, има ли желаещи да направим една сбирка утре на Раковски? Летището е чисто, времето ще е супер. Очаквам ви направо там!
    Георги Русинов

  6. #6
    Почетен Автор
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    варна
    Мнения
    528

    А не може така чакаш да отида в Нигерия и тогава те досърбяват ръцете.

  7. #7
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Ако можех, нямаше да си тръгвам от летището или нямаше да си излизам от работилничката. Колкото повече искам да прекарам час-два с моделите си, толкова по-малко време остава за това. Онзи ден "метнах" два модела, жената, щерката и двамина роднини и отидохме колкото да си припомня как се караше. Не бях пипвал повече от година... Резултат - счупена Екстра. Нищо, време й беше... Днес съм особено мотивиран да прекарам един ден далеч от всяя гняз наоколо.
    Георги Русинов

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 2 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 2 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен