Ето как изглежда буса отвътре със сглобени седалки:



Тези задните 3 седалки само за секунди могат да се приплъзнат напред, облегалките лягат назад, и цялата площ на буса става една голяма хоризонтална спалня. Върху нея се редят модели, а под нея - куфари с оборудване.

Съжалявам, че нямам снимки в легнало положение. Като сглобим окончателно буса, ще направя и ще ги покажа. В момента все още е разпилян, защото продължаваме с тюнинговането. Темата ще има продължение, като направим допълнителните запланувани екстри:

1. Кутийки с банан жакове за зареждачки по всички колонки отпред и отзад.
2. Светодиодно осветление на задния капак (да свети на масичката отдолу, която се предполага, че вечерта ще е затрупана с кебапчета и бира)
3. Вентилатори по задния капак, да духат в лицето при големи горещини
4. Постоянно монтирана и захранена хладилна чанта за вода, кока-кола и бира
5. Монтирани разни непотребни бъзикалки по колоните на буса, като например термометри, часовници, волтметри и амперметри за акумулатора и др.
6. Други екстри, които още не съм ги измислил. Тука можете да помогнете с идеи. Аз съм маниак на тема електроника и ще посрещна с удоволствие всяка една идея за монтиране на някакви мигащи, тракащи, бръмчащи, светещи или каквито и да било други безполезни и непотребни джаджи.
7. Може би мощен усилвател (поне 1000W) и плоски тонколони. Не че съм любител на силната музика, но добро озвучаване по състезанията винаги си е необходимо. Опита ми до момента сочи, че един от основните недостатъци на организираните сбирки и състезания е кекавото (или никаквото) озвучаване. Все пак написах "може би", защото не искам да си заемам пространството с големи тонколони. Ако намеря някакви мощни и плоски тонколони, които да не заемат много място, тогава на майтап ще ги сложа за постоянно, заедно в някакъв мощен усилвател.
8. Задължително трябва да си направя и някакъв сенник, които да се измъква из под модулите и странично да се разпъва над страничната врата. Все пак на поляната в горещините най-важното нещо е качествената сянка.