+ Ново Мнение
Страница 1 от 3
1 2 3 ПоследнаПоследна
Визуализирани са от 1 до 10 от общо 23

Тема: ще направя няколко крачки назад към тренера за МК-17 с електромотор

  1. #1
    Потребител
    Регистриран
    Apr 2010
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    55

    ще направя няколко крачки назад към тренера за МК-17 с електромотор

    здравейте и от мен -
    След като видях колко трудно се кара акробат :) се заех с нещо по-лесно .

    след като вчеря останах доста до късно - ето както имам . Дано да ви допадне начина по който съм го залепил .
    Остана ми да изчакам да се залепи и другата половина на крилото . Да монтирам елероните и да балансирам.
    http://img832.imageshack.us/gal.php?g=img1090u.jpg

    серво-машинките са монтирани за парче прешпан който е залепен отвътре преди да затворя крилото - и направих супки за кабелите с поялника си .
    Това черното по атакуващият ръб е от фолио за стъкла на автомобили . С негова помощ = хем се справих с извиването на селитрона за да не се напука , хем да придаде красив външен вид .

    Макар че кабелчетата изглеждат къси - ще ги свържа с Y-кабел и той ще виси от крилото .

    За колесник - още не съм измислил кой да си купя . Има време .
    Атанас Г. Янков набор 79г.

  2. #2
    Почетен Автор Аватар на de_kata
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    1 014

    Дотук добре.
    Не слагай колесник, не ти е нужен, дори и ще ти пречи.
    Крилото ребрена конструкция ли е?
    За тягите е по-удачно да използваш карбонови клечки- става в пъти по леко. Видах че за тягата която е към вертикала си пробил една грозна дупка в тялото. Сложи една тръбичка от сламка. Ще стане по-красиво и ще намали триенето.
    Неделчо Брънчев

  3. #3
    Потребител
    Регистриран
    Apr 2010
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    55

    Относно крилото - да ребрена конструкция е с 7 ребра + фибрана който е 40мм широк.

    Тягите са частично метални - в тялото посредата са залепени за карбонови пръчки .

    Ще сложа една сламка и ще запуша дупката :) мерси за поправката .
    Аз с поялника се поувлякох :) не се трие изобщо .
    НО има и практична фунция = да излиза от там топлия въздух и да се климатизира кабината в горещите дни - иначе пътниците ще изпукат от жега
    Атанас Г. Янков набор 79г.

  4. #4
    Почетен Автор Аватар на de_kata
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    1 014

    След като имаш карбонови клечки, защо не направи цялата тяга карбонова, а само на края да има една телчица. Дажи може и без тел (с рогче от депрон и термо шлаух). Виж в на моите модели, как правя тягите.
    Те твоите тяги и сега са добре, но са по тежки. При депроновите модели, теглото трябва да бъде възможно най-малко.
    Неделчо Брънчев

  5. #5
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Мнения
    451

    Наско, когато ти писах да качваш снимките си в http://www.snimka.bg/, имах предвид да ги отваряме по - бързо. Сега твоите от http://img832.imageshack.us/gal.php?g=img1090u.jpg ми се отварят бавно, а вечер, когато нета е бавен, въобше не ги чакам. Качването на снимки в бг също е по - бързо. Правиш ги размер 1200 по нещо си и става бързо. Копираш от снимката линк адрес, после слагаш линка в мнението.
    Ако искаш да излезе директно снимка в мнението:
    Над полето за писане на мнение има 2 реда символи. Горният е за шрифтове. Гледш под него. Броиш символ 14, прилича на снимка.Чукваш върху него с ляв бутон и ти излиза поле. В него кликваш с десен бутон и поставяш линка. После кликваш ОК и бутон ПУЛИКУВАЙ. Това е, питай, ако има нещо.
    Целта на това е да е по - лесно за тези, които четат темата.
    Успех!

  6. #6
    Потребител
    Регистриран
    Jun 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    88

    Качвайте ги във форума! Тук!
    Станислав Стоев
    088 59 60 61 7

  7. #7
    Заслужил Автор Аватар на Bovyanski
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. София
    Мнения
    243

    Quote Originally Posted by muns View Post
    Наско, когато ти писах да качваш снимките си в http://www.snimka.bg/, имах предвид да ги отваряме по - бързо. Сега твоите от http://img832.imageshack.us/gal.php?g=img1090u.jpg ми се отварят бавно, а вечер, когато нета е бавен, въобше не ги чакам. Качването на снимки в бг също е по - бързо. Правиш ги размер 1200 по нещо си и става бързо. Копираш от снимката линк адрес, после слагаш линка в мнението.
    Ако искаш да излезе директно снимка в мнението:
    Над полето за писане на мнение има 2 реда символи. Горният е за шрифтове. Гледш под него. Броиш символ 14, прилича на снимка.Чукваш върху него с ляв бутон и ти излиза поле. В него кликваш с десен бутон и поставяш линка. После кликваш ОК и бутон ПУЛИКУВАЙ. Това е, питай, ако има нещо.
    Целта на това е да е по - лесно за тези, които четат темата.
    Успех!
    А защо не качвате снимките директно във форума, или рутината от Моделистика пречи.
    Поне тук и в моя форум има тази възможност, а и така поне е сигурно че един ден няма да изчезнат когато безплатния сървър бъде забърсан.
    Не се заяждам просто ви подсещам за тази благинка.
    Анатоли Бовянски
    София

  8. #8
    Наблюдател
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    гр. Сливен
    Мнения
    25

    MK 17

    Наско айде чакаме с нетарпение клип на облитането,обади се ,според мен си се справил отлично М.Янков Сливен

  9. #9
    Потребител
    Регистриран
    Apr 2010
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    55

    Много се изтормозих докато разбера как става - понеже все ми дава грешка че съм сложил по-малко от 10 символа и не може да се публикува мнението ми











    Последна редакция от MadBoy; 21.09.2010 на 20:43.
    Атанас Г. Янков набор 79г.

  10. #10
    Потребител
    Регистриран
    Apr 2010
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    55

    Ето и продължението на снимките ми . Утре ще мога да залепя двете полукрила в едно цяло .










    Атанас Г. Янков набор 79г.

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен