Визуализирани са от 1 до 10 от общо 76

Тема: MTA4 - електро

Threaded View

  1. #33

    добавям

    Quote Originally Posted by de_kata View Post
    Ако погледнеш шасито на електро версията и това на нитро версията, ще видиш че има голяма разлика. Лично на мен новата електро версия не ми допада, защото е използвано шаси от бъги...

    Иначе твоето моделче съм го виждал, струва ми се че главините са прекалено малки, т.е. слаби за тези гуми.
    Ммм ... да.Използват шаси на БЪГИ което е индентично в случая и с това на ТЪГИ .Мисля ,че избора на шаси не е случаен-по леко е шасито спрямо това на нитро версията с колко това немога да кажа ,но е факт .Някъде гледах ел.мотор 8А напълно подходящ за твоята версия, но не ми се рови пак за линк.

    Ето и размерите на главините http://skiplok.snimka.bg/hobby/rc-mo...44759.22077485
    както виждаш от скицата оста която влиза в главината е 6мм,при теб е сигурно 5 или 6мм. а оста която влиза в джантата при мен е 8мм ,а при теб е 5мм.

    Мисля че слабото място на модела ми, е пласмасовите части по прединия и заден мост.Поради тази причина не слагам и по як ДВГ.Ако намеря репликата с алуминиевите части на моя модел,за което много се съмнявам поради ретро характера на шасито ми,бих го запазил за себеси .Впрочем видях такава алуминиева реплика във немски форум и много ми хареса.Оригиналния ми спур беше от същата пластмаса като на твоя спур дето му урони зъбите, примене имаше уронване на 5-6 зъба и зрелишно запалване на стойката централния диф която се отърва за малко с малко поражение.Сега съм с метален централен диф и спур.И с едно наум като карам .
    Последна редакция от Венци Веселинов; 13.01.2011 на 20:48.
    Венци Веселинов

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 3 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 3 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен