Quote Originally Posted by de_kata View Post
Носача, който беше ремонтиран, така го взех.
Е разбира се че не качвам бордюрите със 100. Въпроса е там че бъгито ми, се затруднява дори и на 5-6см. бордур.
Това МТА4 съм го карал досатъчно много и го познавам много добре, мога а кажа че е много, ама много здрав модел. Доста тормоз е издържало, и така като гледам ще издържи още. Това ми е любимият модел.
Аз за частите не се притеснявам ама въобще. Взел съм си още едно шаси и сега имам абсолютно всики части
Скоро като ми пристигне мотора и контролера ще направя няколко клипчета.
Ооо да модела МТА4 е много здрав модел, за това спор няма.И на мен ми е любим модел.Не случайно трансформирах моя модел в монстер.И деята ми беше да направя алумин-тунинг на цялото окачване знам,че има такъв за модела ми ,но самите части се оказаха проблем трудно се намират вече.Впрочем днеска ми предложиха да се пробват да изработят подобна част на CNC ,зажалост нямах под ръка какъвто и да е чарк.Но офертата си я бива и се замислям за нещо по сериозно
Впрочем 1hp=735,499W ползвай това за сравнение с нитро и електро за да видим вече нагледно ефекта и да има материал за съпоставка .Мисля че има полза за всички от подобна трансформация на електро в нитро и обатното на нитро в електро модел. Дай жега на мотора .....