+ Ново Мнение
Страница 1 от 2
1 2 ПоследнаПоследна
Визуализирани са от 1 до 10 от общо 14

Тема: Любопитно

  1. #1
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    80

    Любопитно

    Преди малко прочетох във форум Моделистика любопитната новина поместена от Явор Йотов,че е открил новия форум Моделист BG която изчезна мистериозно за минути. ...Редактирано от Админ...
    Последна редакция от Mateev; 05.03.2010 на 06:17.

  2. #2
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Предлагам да се сдържаме и да не отправяме директни обиди към МОДЕЛИСТИКА, защото така дефакто обиждаме Ristis и неговите модератори. Нека да се ограничим само до цитирането на факти и нищо повече.

    В случая трябва да благодарим на Явор Йотов. Дефакто той ни направи реклама. Но явно Ristis не е бил съгласен с това и веднага побърза да я изтрие. За няколкото минути престой на темата за нас научиха около 15 човека и веднага дойдоха да разглеждат форума. Част от тях се регистрираха. Това ме навежда на мисълта, че Ristis в момента отчаяно се опитва да овладее положението и единственото му оръжие е тоталната цензора. Ако темата не беше изтрита, до утре сутринта щяхме да имаме поне 1000 новорегистрирани потребители.

    Всички много добре знаят, че издигането на желязна завеса не може да спре прогреса. Може само малко да го забави, но крайния резултат винаги е един и същи - доброто побеждава. Колкото по-жестока цензура налага Ristis, толкова по-лоша услуга прави на себе си. И така само доказва на всички, че се опитва с остарели комунистически похвати да манипулира една съвременна демократична общност - моделистите в България. При това забележете колко далече се стигна - ДА СЕ МОДЕРИРА МНЕНИЕ НА МОДЕРАТОР !!!
    Последна редакция от Mateev; 21.01.2010 на 22:52.
    Росимир Матеев

  3. #3
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Русе
    Мнения
    45

    ...

    .....темата си я изтрих сам....размислих, постъпих глупаво, някой мой "привърженик" веднага ме *******.

    Моля, който не ме познава, да не разказва какъв съм!

  4. #4
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Не си постъпил глупаво, а достойно. Сам знаеш, че жестоката цензура и желязната завеса не можаха да спрат провала на комунизма. Истината винаги възтържествува и е въпрос на време цялото моделарско общество в България да разбере за методите на Ristis, с които той ги държи в неговия си форум. Когато това стане, мислиш ли че хората ще му благодарят?

    Всеки свободен човек в нашето общество има право на свободен избор. Редно е всички моделисти в България да знаят за всички форуми и нека самите те да си решат в кой ще пишат и в кой - не. Със своята цензура в момента Ristis само отлага неизбежното.
    Росимир Матеев

  5. #5
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    България
    Мнения
    19

    Quote Originally Posted by Mateev View Post
    ............ жестоката цензура и желязната завеса не можаха да спрат провала на комунизма. Истината винаги възтържествува и е въпрос на време цялото моделарско общество в България да разбере за методите на Ristis, с които той ги държи в неговия си форум. Когато това стане, мислиш ли че хората ще му благодарят?................
    Не си прав ! Гледаш нещат само от твоята камбанария без да се съобразяваш с гледната точка на другия !

    С ЗДРАВЕ, ПРАВЕТЕ МОДЕЛИ А НЕ ВОЙНА

  6. #6
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Знаеш ли, с тебе отново започваме да спорим за безсмислени неща. Има обаче един малък проблем - ти си анонимен акаунт и аз не зная с кого всъщност споря. Което всъщност обезсмисля спора. Ако ти си Ristis, защо се криеш зад анонимността?

    Нашиши си името и града и после гордо отстоявай позициите си. Дори и да си Ristis, обещавам че няма да изтрия нито една твоя дума (стига разбира се да не обидиш някого). Даже ти предлагам една екстра - разрешавам ти да нарушиш едно от основните правила на форума - влизане в спор с администратора. Застани гордо зад името си и нека публично да проведем една дискусия или спор по произволен въпрос, касаещ справедливостта или несправедливостта в двата конкурентни форума.

    ПС: В Моделистика аз не се крия. Застанал съм зад името си и не се срамувам от това.
    Последна редакция от Mateev; 03.03.2010 на 23:25.
    Росимир Матеев

  7. #7
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    България
    Мнения
    19

    Quote Originally Posted by Mateev View Post
    ..............Ако ти си Ristis, защо се криеш зад анонимността?.........
    Не съм Ristis, честно. Даже не го познавам !
    За другото смятам че стана безсмислено да ти отговарям(тука).
    С здраве, правете модели а не войни
    Последна редакция от modelista; 04.03.2010 на 00:53.

  8. #8
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Вече имам някаква представа, а ако си модератор от Моделистика - значи вече знам кой си. Не забравяй, че знам всички твои IP-та. Значи знам от кой град си. Знам и кои двама модератори от Моделистика в момента са будни. Единия от тях вече има анонимен акаунт при мене, значи ти си другия.

    Не ми става ясно обаче защо се криете?
    Нима се срамувате да кажете кои сте или се срамувате от постингите си?
    Росимир Матеев

  9. #9
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    България
    Мнения
    19

    Стига бе човек, споко
    Нито ме е срам нито се претеснявам
    Но го нямате като изискване - тогава защо го изискваш??????
    Хайде лека.
    По - спокойно с шпионската дейност

  10. #10
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Лека нощ и от мене.

    За последно само искам да ви кажа, че не съм ви враг. Можете спокойно да пишете и в този форум, а аз ще ви защитавам от заяждачи и обиждачи (ако се появят).
    Росимир Матеев

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Ключови думи за тази тема

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен