+ Ново Мнение
Страница 2 от 2
ПърваПърва 1 2
Визуализирани са от 11 до 14 от общо 14

Тема: Любопитно

  1. #11
    Автор Аватар на Николай Николов
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    Чирпан
    Мнения
    173

    Quote Originally Posted by Metalstar View Post
    Преди малко прочетох във форум Моделистика любопитната новина поместена от Явор Йотов,че е открил новия форум Моделист BG която изчезна мистериозно за минути. ...Редактирано от Админ...



    Без коментар
    И мои теми са изчезвали безследно
    Последна редакция от Mateev; 05.03.2010 на 06:18.

  2. #12
    Забранен
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    Асеновград
    Мнения
    10

    А, бе хора, направили сте нов форум, ПОЗДРАВЛЕНИЯ, но защо вместо да работите той наистина да бъде по-добър от другите, Вие хвърляте цялата си енергия, за да плюете върху друг един форум и върху неговите участници, особенно този индивид ...Редактирано от Админ..., дето се крие под чуждо име, но това не му пречи да твърди, че аз съм някакво друго лице и сипе върху мен ...Редактирано от Админ..., или Матеев, който твърди че съм Ristis,...Редактирано от Админ..., господа, я се вземете в ръце, иначе рано или късно и Вашият форум ще стигне ниското ниво на МОДЕЛИСТИКА, основна причина за което са част от модераторите и най вече ...Редактирано от Админ... на Админа Ristis !
    УСПЕХ !!!

    Добре дошъл на Sonic на нашия форум. Ще го помоля обаче да спазва правилата на форума, особенно ПРАВИЛО НОМЕР 1 - никакви обиди или намеци за обиди към когото и да било.
    Админ
    Последна редакция от sonic; 09.03.2010 на 15:20. Причина: правописна грешка

  3. #13
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    80

    Право на отговор

    Искам да изкажа моите адмирации към Админа за това че прекъсва всякакви опити за нападки още в зародиш! Моят случай е показателен за което му БЛАГОДАРЯ! Но тъй като съм бил обект на нападки и по други поводи на други места от същия този псевдомоделист съм длъжен да му отговоря следното! Нощите ми не са самотни тъй като съм щастливо женен от 28 години в резултат на което имам двама прекрасни синове. Големият държавен служител а малкия ученик в Техникум със специалност Компютърни системи и технологии и нямам намерение да влизам в полемика с анонимници които търсят поле за изява да си чешат езиците по форумите а не да споделят опит на тема моделизъм независимо какъв! За да бъда откровен до край името ми е Любен Иванов Изворов от Габрово на 52 години и съм моделист от 1972. Какво съм постигнал през тези години мога да му напиша на лични за да не занимаваме уважаемата аудитория на форума! Имам си предостатъчно работа за да падам на нивото на ..........
    Последна редакция от Metalstar; 21.03.2010 на 16:24.
    Любен Изворов Прави каквото трябва пък да става каквото ще!

  4. #14
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    80

    Ristis
    Admin

    Дата на Регистрация: Dec 2005
    Местоположение: София
    Мнения: 1,390

    Quote Originally Posted by GEBO
    И защо уважаемият АДМИН ми изтри мненията ? Уважаеми г-н Админ, какво толкова лошо имаше в постовете ми та ги изтрихте ? С какво обидих някой от участниците в дискусията ? С какво наруших нещо от правилата на форума ? С такова отношение от Ваша страна, изобщо не се учудвам, че доста от участниците в този форум се преориентираха да пишат в един друг нов форум за моделизми, където наистина могат да кажат, какво мислят !!!
    Уважаемият админ ти изтри мненията, защото не спря да обиждаш участниците от форума, наричайки ги цитирам: "глупаци", "хлапаци", "неподготвени разбирачи" и какво ли още не! Почти всички мнения, които имаш нарушават т.1 от правилата на форума.
    Потребители goti, sonic и GEBO са с едно и също IP и предвид сходния им начин на изказване смятам, че става дума за един и същ човек.

    GEBO - имаш цяла седмица екстра време да дадеш свобода на мислите си в новооткритите от теб форуми, тъй като в Моделистика получаваш забрана за достъп.

    Потребители goti и sonic са изтрити.
    Искам да поздравя Админа на "Моделистика", че все пак макар и със закъснение даде достоен отпор на посочените участници или може би участник!
    __________________
    Христо Йорданов
    Последна редакция от Metalstar; 03.07.2010 на 22:25.
    Любен Изворов Прави каквото трябва пък да става каквото ще!

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Ключови думи за тази тема

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен