+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 5 от общо 5

Тема: Продавам

  1. #1
    Автор
    Регистриран
    Apr 2010
    Живее в
    РУСЕ
    Мнения
    108

    Продавам

    Продавам два комплекта радиостанции(уоки-токи) на 300MHz обхват от 3 до 5км цена за комплект 30лв,също така и няколко вида дект телефони със секретар дигитален ,цветни дисплеи и едноцветни,100 номера режим бебефон,тапети,полифонични мелодии и др. екстри.Има телефони с една и с две слушалки обхват около 300метра интерком между слушалките.Цена за 2слушалки 35 лв, за 1 слушалка 25 лв ,цветните по40 лв двойката.Връзка на лични ,Skype( ribarj ) и GSM.0886987999
    __________________
    Последна редакция от RIBARJ; 22.08.2010 на 16:22.
    Пламен Първанов

  2. #2
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Всичко от обявата ме интересува, но дай някоя снимка и малко повече информация. Устройствата нови ли са или втора употреба? Какви марки са?

    Готов съм да купя абсолютно всичко, но все пак искам да знам за какво става въпрос. Радиостанциите са ми интересни и бих ги взел, а DECT-овете директно ще ми влязат в употреба. В имота си имам DECT мрежа с 4 майки, поддържана от централа Panasonic. Съществуващите апарати се поогрухаха и един по един отпаднаха от употреба. С удоволствие бих подновил системата си, стига устройствата ти да са добри. Стационарните радиотелефони също ме интересуват. Моите се потрошиха (имам във всяка стая) и бих направил и там едно подновяване.
    Росимир Матеев

  3. #3
    Автор
    Регистриран
    Apr 2010
    Живее в
    РУСЕ
    Мнения
    108
    Последна редакция от RIBARJ; 22.08.2010 на 20:41.
    Пламен Първанов

  4. #4
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Ще взема по 1 комплект от всичко, показано на снимките. Искам да си направя проби и тестове и после може и да купя още от това, което най-много ми хареса.

    Радиостанциите също много ме кефят. Идеални са за лов или пък когато пътуват заедно няколко коли да си приказват една с друга и първата да предупреждава останалите за катаджии и радари.
    Росимир Матеев

  5. #5
    Автор
    Регистриран
    Apr 2010
    Живее в
    РУСЕ
    Мнения
    108

    Темата е за триене, благодаря.
    Пламен Първанов

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Подобни теми

  1. Продавам ЯХТА
    от Penev във форум: Борса и Частни обяви или Реклами
    Replies: 3
    Последно мнение: 18.02.2010, 00:33

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен