+ Ново Мнение
Страница 2 от 5
ПърваПърва 1 2 3 4 5 ПоследнаПоследна
Визуализирани са от 11 до 20 от общо 46

Тема: Самоделно изработени модели

  1. #11
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    53

    по темата

    Вече се сдобих със собствен струг и мисля че работата по моделите ще живне малко.Скромна машинка но за парите си е супер.Обмислям и добавка на трета ос за да се ползва и като фреза но малко по нататък да и свикна на чалъмите.Ако някой се е загледал по нея в Баумакса да не се чуди а да я взема.По КА-50 има развитие но нямам снимки но до няколко дена ще ги пусна.

    Успех на всички!
    Христо Лозанов гр.Пловдив
    'Темпо' 10 RC

  2. #12
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    53

    по темата

    Ето обещания снимков материал от работата по КА-50.




    Остава още доста работа но с наличието на струг и фреза нещата спорят.Мисля че тук е момента да спомена че ако някой има нужда от изработка на дадена част по чертеж или стара такава ще му помогна с каквото мога.Заплащането ще е минимално без идея за печалби колкото за покриване на разходите(материали,консумативи,куриерски услуги).Успех на всички!
    Последна редакция от Hristo Lozanov; 26.03.2010 на 08:17.
    Христо Лозанов гр.Пловдив
    'Темпо' 10 RC

  3. #13
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    53

    по темата

    Къде сте бе хора?Само не ми казвайте че никой не прави хеликоптери.Тази тема не е само аз да си пиша а и други с които да споделяме опит и несгоди.Не е чак толкова страшно драснете два реда.Над 1000 посещения и ни един откачалник като мен.А иначе започнах работа на ново по МИ 24 и скоро ще имам снимки на задния 3лопатен ротор и части от новата механика с вграден стартер поне по проект.
    Успех на всички!
    Христо Лозанов гр.Пловдив
    'Темпо' 10 RC

  4. #14
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Мнения
    451

    Ми какво да коментираме, като не сме ти от класата...
    Тук сме депрокаджии и купи - моделисти. Далече сме от това, дето го прaвиш...

  5. #15
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    53

    по темата

    Това за класата е" мерси" ама аз още съм новообранец и се уча.Моето мнение е че всеки си има класа аз например не познавам депрона.Предното мнение бише продиктувано от това че едвали не се самохваля и изтъквам няма диалог а не ми достига потенциала да го представя като лекция.
    Малко по темата:Преди време се сдобих с руски хеликоптер "Темпо"10 но доста пипнат от човека който ме обучава на хелистроенето и от там ми влезна идеята да стегна още един в оригинален вид.Започнах да събирам части от тук и там кото се има предвит че само 20-30 броя са внесени.Събрах ги и го направих.Оригинален капотаж му отлях и оригинална главина.Настроихме го и го дигнах този 20 годишен старец но пъргав ката младо яре.Днес откупих и орогинален мотор поне на външен вид "Радуга"10рс но пипната от вътре т.е. разтърган цилиндър хромиран сменено бутало и резултат страхотен хели мотор с руска физиономия на 200-300гр. горово.Сега ще го качвам и разработвам.Има и още един горд собственик на такова добиче ама му е взел страха и не сме е да го подкара е поне е красив и стои добре на равта.
    При интерес ще има и снимки.Поздрави на всички и успехи в начинанията независимо от тяхното естество.
    Христо Лозанов гр.Пловдив
    'Темпо' 10 RC

  6. #16
    Заслужил Автор Аватар на Nikolay
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    248

    .

    наистина за класата си е вярно...повечето хели моделисти купуват всичко и го зглабят.

  7. #17
    Заслужил Автор Аватар на Nikolay
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    248

    .

    качвай снимки,ако не друго поне да позяпаме.

  8. #18
    Автор
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    126

    Едно огромно БРАВО!
    Евгени Екимов

  9. #19
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    53

    по темата

    Здравейте!Снимките малко по късно но имам чертежи на въртолети един бензинов и един нитро класове .90 на аутокат и са доста подробни.Изтеглих си ги от руски сайтове.Мисля че може да са полезни на някой но не мога да ги кача.Ако има желаещи мога да ги пращам по е-меил.С едно стругче и мнго труд мисла че може да се получи страхотен модел не по лош от купешкия и пъти по здрав.
    Лек ден и успешни полети днес на всички.
    Христо Лозанов гр.Пловдив
    'Темпо' 10 RC

  10. #20
    Заслужил Автор Аватар на Nikolay
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    248

    :)

    аз ще чакам снимки ,че от чертежи нищо не разбирам.

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Ключови думи за тази тема

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен