+ Ново Мнение
Страница 12 от 12
ПърваПърва ... 2 8 9 10 11 12
Визуализирани са от 111 до 116 от общо 116

Тема: Трябва ли състезателите да плащат такса за участие

  1. #111
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Русе
    Мнения
    45

    Quote Originally Posted by ajcinema View Post
    Ето...
    Ей това става в момента, защото системата е недъгава.

    Жоро,

    В какво искаш да ме убедиш?

    Кой ти е забранил да караш модели, и кой ти забранява да организираш хората да се събирате заедно?!?!

    Хоп намерих нещо между редовете:

    Quote Originally Posted by ajcinema View Post
    ...и можеш да си от голяма полза за другите собственици, понеже преди това си изчел два тона литература и знаеш много за Поршетата? Обаче те викат: "Мерси, не щем, ние сме си добре така и нямаме нужда от промяна! За нас са важни само гонките!"
    Жорка, извинявай приятелю, но за огромно мое съжаление, а както и на някои други, е факт, насила хубост не става!

    Насила можеш да вземеш, но не можеш да дадеш!
    Последна редакция от Явор Йотов; 08.09.2010 на 12:28.

  2. #112
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Нали ти казах и одеве - съгласен съм. Затова си карам във ваничката, на дворчето и ливадката. И толкоз.
    И другия път като прочета някъде ПОКАНА със 7 пъти след нея ТАКСА, ще плюна и ще отмина.
    И не само аз.
    Георги Русинов

  3. #113
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Русе
    Мнения
    45

    Quote Originally Posted by ajcinema View Post
    Нали ти казах и одеве - съгласен съм. Затова си карам във ваничката, на дворчето и ливадката. И толкоз.
    И другия път като прочета някъде ПОКАНА със 7 пъти след нея ТАКСА, ще плюна и ще отмина.
    И не само аз.
    Ок, намирам за съвсем нормално подобно поведение!

    Не е задължително 100% всички да са на едно мнение, дори е невъзможно.

  4. #114
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Плевен
    Мнения
    367

    Какво точно красиво и хубаво желаеш да покажа,Яворе- модел, едва ли-моите модели са функционални,не красиви- аз съм от основателите на ММ(моделист мурдар) -цяла БГ ни знаеше - питай баща си.
    Това,че не са красиви ,не значи ,че не са побеждавали.Революционно- кой въведе управляемия резо ауспух е ФСР моделите -идеята нее моя ,но приложението.
    Друг е въпроса как се посрешна и после как тихомълком започна да се използва.
    Друго да покажа-Уреда РА-86- всички са духали в него-механиката е моя на 80 проц. Имаше и един за измерване на нитрати, пък то се оказа после ,че са полезни.
    Друго- действащите модели на двете ми авторски творби(плод на 7г работа), или бижуто къща дето си строя сам вече 2г.
    Кеф търси Яворе- той не е само в колите и парите ,а в това дето остава след теб.
    Моделите ще строшиш, колите ще изгният ,това дето си купил друг го е правил и т.н.
    Гошо ще ми идва на гости- на него ще покажа всичко- ако някой си мисли ,че ви святкам.
    При интерес- каня на гости- снимки не качвам. Ракията от мен- мезето от гостите.
    Последна редакция от mmfsr; 09.09.2010 на 08:27.

  5. #115
    Заслужил Автор Аватар на Penev
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    439

    НАЗДРАВЕ
    Димитър Пенев

  6. #116
    Автор
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    163

    Quote Originally Posted by ajcinema View Post
    Съвсем скоро, до дни, това ще бъде променено и в нашето хоби. Организацията със заглавие БФА вече няма да бъде "монополист" в дейността си и дори има вероятност да й се наложи да смени името си, тъй като то не е запазено като такова (проверено).
    Давам и жокер - едно друго НЕЩО, дето се нарича АМА. Там няма федерадции, няма глупости. Като пише - член на АМА, някои хора си глътват граматиките...
    Моля те дай повече инфомация или след промяната (ако не искаш да разкриваш подробности от сега)
    Поздрави от Варна.
    Габриел Димитров
    Варна

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Подобни теми

  1. Replies: 32
    Последно мнение: 22.02.2013, 19:59

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен