Заключена тема
Визуализирани са от 1 до 10 от общо 13

Тема: Отново ми изтриха мнение в другия форум

Threaded View

  1. #1
    Админ Аватар на Administrator
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    40

    Аз мисля, че в мнението на Sanmartin се съдържа всичко необходимо за успешното развитие на един форум. Просто всеки един малко трябва да се сдържа и да внимава да не би случайно да обиди или засегне някого. Ако това стане факт, няма нужда от Администратори и модератори.

  2. #2
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    80

    Не се учудвам от случката с Матеев.Проблеми с въпросния Фоке и Ммарио или нещо подобно си имах и аз като нов член нахъсан да пиша за моделизми. Без никакви предупреждения както смятам че е редно за човек новак във форума ми напраскаха ред банове спамове и какво ли не за грешки допуснати от мен като новак .След това се явиха ...Редактирано от Админ... Готи Соник и Гебо които ме изкараха от равновесие и получих шут завинаги от Админа. Сега мисля, че всичко си дойде на място и ще си кореспондираме като нормални моделисти без обиди и избиване на комплекси във форума. Моето най голямо желание е да бъдем етични и да уважаваме моделарското хоби на всеки независимо от моделите с които се занимава! Дано да съм познал!

  3. #3
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Тази тема я бях скрил, като жест към Ristis и в името на това да подобрим взаимоотношенията с него и той да премахне цензурата към нашия форум. Явно това няма да стане, поради което аз вече не виждам причина да прикривам това, което се върши в МОДЕЛИСТИКА.
    Последна редакция от Mateev; 05.03.2010 на 06:19.
    Росимир Матеев

  4. #4
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Плевен
    Мнения
    367

    Здравейте, колеги.
    Тъй като Админа заключи другата тема тук реших да опиша още пикантни моменти от другия форум.
    Бях качил снимки на модели - оказа се след ден два - снимката сменена с тоалетна . Мислих - не съм я сменил аз .
    Изглежда наглоста няма граници и манията за величие е нагазила някои хора. .
    Смених си снимката с пожелания към хората дето могат да я подменят- сещате се кой може да е .
    За съжаление горчивината от обидата остава и когато ще имаме среща на полигоните това неминуемо ще се прояви - после се приказват някакви приказки , ама кой ти чува.

  5. #5
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. София
    Мнения
    11

    Може би най-добре е Админа да заключи и тази тема. Нищо лично.
    Поздрави!
    Начо Начев

  6. #6
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Заключвам темата !!!

    Според мене се изписа достатъчно. Да се надяваме, че който е трябвало, вече си е взел бележка. Може пък да се окаже, че с тези две теми сме допринесли за подобряване на ситуацията.

    И разбира се горещо да се надяваме, че няма да има повод темите да бъдат отключвани отново.

    Жалкото е само едно:

    Цензурата в Моделистика към нашия форум си остава, и това е ФАКТ !!!
    А когато фактите говорят, боговете мълчат !!!

    И докато този факт е факт, над разбирателството в нашето моделарско общество ще е надвиснал черен облак и от дъжд на вятър ще прехвърчат светкавици.

    И само да кажа още нещо, което не искам да скривам или премълчавам:
    Когато създадох форума, най-наивно публикувах в Моделистика един постинг с информация за него и с предложение за сътрудничество. Този постинг бе изтрит за нула време и аз бях наказан с 3 точки за нерегламентирана реклама. Това наказание още не е изтекло. След като разбрах, че това се възприема като реклама, предложих на Ristis в лично съобщение да си заплатя за рекламата. Но това също ми бе отказано. Изводите си правете сами.
    Росимир Матеев

Заключена тема

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Ключови думи за тази тема

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен