Споко, Матеев.Аз съм в подобна ситуация-дори не мога и да пиша.
Дълго размишлявах за сътуацията в другия форум- опитах с добро- не става до сега.
Четох правилата доста обстойно- те са параграв 22 (то май там целия форум е параграв 22 - сами са си дали името, и дано са чели произведението на Джоузев Хелър).
Смятам ,че единственото право, което имаме там- в параграв 22 е да напуснем , като се възползваме от това ,че мненията ни и снимковия материал са авторски и са си наши- ще рече ,че трябва да ги изтрият.
Моите постове са около800 и повече ( ще зейне голяма дупка , а и темите ,които съм започнал трябва да се изтрият- около 30).
Това си го мисля и ме боли за огромния труд по събирането на тая информация, но след като администрацията смята ,че не съм и нужен ,защо да разполага с нея за нуждите на сайта. Поне сматам ,че има и практика вече в напускането на форума. Е може да се опитат да се изгаврят , но мисля ,че едва ли ще го направят- има доста органи защитаващи правата на автора.
Надявам се да не се стига въобще до напускане -живота ще покаже.
Междувременно забелязвам ,че който е баннат после успява да затрие нещо по-ценно в темите си - направих го и аз преди време.
Накрая избора си е наш- да се радваме ,че поне имаме право на избор.