+ Ново Мнение
Страница 5 от 18
ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... ПоследнаПоследна
Визуализирани са от 41 до 50 от общо 171

Тема: Усмивки в свободното време

  1. #41
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Смях от полицейските протоколи:

    “... Убитият почина от кръвозагуба на пулса...”

    “... Ударът е нанесен с тежък тъп предмет, най- вероятно с джиесем марка “Ericsson”...”.


    “...В началото обвиняемият упорито мълчеше, а след това неочаквано започна да отрича всичките си показания...”

    “...Връщайки се от командировка, гражданинът Драганов открил съседа гол в банята си, след което се опитал да сложи край на живота му посредством фалшиво самоубийство...”

    “...Задържаният Йорданов искал от продавачката водка и други... сексуални удоволствия...”

    “...при преследването на гражданина Павлов аз произведох 8 предупредителни изстрела в главата и в останалите меки части на тялото.”
    “Бяха арестувани 26 000 бутилки водка- нелегално производство...”

    “Вчеpа в pестоpант “Кошарите” се състояла престрелка между две престъпни групировки. Дежурните полицаи, намиращи се в близост до местопроизшествието, успели да избягат.”

    “Върху потърпевшия са открити 4 рани. Две- смъртоносни, а други две, за щастие- не.”

    “Гражданинът Кирилов заплашвал гражданката Колева с природната си надареност, но след кратка схватка, се наложи да отнемем природната му надареност от ръцете на гражданката Колева.”

    “Като се възползва от моята неопитност, той ме облада, без дори да си плати.”

    “Организатор на скандала е бил мъжът, а озвучаването е осигурила жена му.”

    Патрулиращ полицай: “Съобщаваме за убийство на улица “Сан Стефано” №13. Пострадали няма.”
    Росимир Матеев

  2. #42
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    "Жените трябва да практикуват оралната любов - така ще сме сигурни, че поне едно полезно нещо им е влязло в главите."
    Росимир Матеев

  3. #43
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    КАК започват скандалите:

    Сяда жена ми до мен на дивана, докато аз превключвам каналите, и ме пита: „Какво има на телевизора?”
    Аз казвам: „Прах.”
    И скандалът започна….

    ******************************************

    Докато с жена ми гледаме „Кой иска да стане милионер”, аз се обърнах към нея и я попитах: „Искаш ли да правим секс?”
    „Не”, казва тя.
    И тогава аз казах: „Това окончателен отговор ли е?”
    Тя даже не ме погледна и каза: „Да.”
    И аз казах: „Тогава ще се обадя на приятел.”
    И скандалът започна….

    ******************************************

    В събота, рано сутринта, станах тихо, облякох се, направих си обяд и тихо отидох в гаража.
    Закачих лодката за колата и бавно потеглих. Имаше силен вятър.
    Включих радиото на колата и в този момент казаха, че целият ден времето ще е лошо….
    Върнах се обратно в къщата, тихо се съблякох и легнах в леглото.
    Погалих жена си по гърба и прошепнах в ухото й: „Времето навън е ужасно!”
    Моята, от 5 години любима жена, отговори: „Представяш ли си, и глупавият ми съпруг отиде на риба в това време?”
    И така започна скандалът….

    ******************************************

    Сутринта бутнах една кола. Отбихме отстрани на шосето и другият шофьор бавно излезе от колата си.
    Знаете как понякога, когато сте много стресирани, и най-малкото нещо може да ви разсмее.
    Дааа, няма да повярвате, но той беше …. ДЖУДЖЕ Засили се към колата ми, погледна нагоре към мен и извика:
    „Аз не съм Щастлив”
    Погледнах надолу към него и попитах: „Добре, кой от седемте си тогава?”
    И така скандалът започна….

    *****************************************

    Жена ми започна да подмята какво иска за подарък за предстоящата ни годишнина:
    „Искам нещо лъскаво, което да вдига от 0 до 150 за 3 секунди.”
    Купих й кантар за баня.
    И така започна скандала….

    ******************************************

    Като се прибрах снощи вкъщи, жена ми настояваше да я заведа на някое място, където е скъпо. Заведох я на бензиностанцията.
    И така започна скандала….

    ******************************************

    Отидох в Пенсионното да си подам документите за пенсия.
    Жената на гишето ми поиска личната карта, за да провери възрастта ми.
    Проверих всички джобове, няма я. Явно я бях забравил вкъщи.
    Казах на жената, че много съжалявам, но съм си забравил личната карта и ще дойда по-късно.
    Жената каза: „Разкопчайте си ризата.” Разкопчах я, и се разкри побеляла къдрава гръд.
    Тя каза: „Побелялата коса на Вашата гръд е достатъчно доказателство за мен.” И прие документите ми за пенсия.
    Когато си отидох вкъщи, възбудено разказах на жена си какво ми се е случило в Пенсионното и тя каза:
    „Трябваше да си събуеш панталоните. Щяха да ти дадат и инвалидност.”
    И тогава започна скандала…..

    ******************************************

    Жена ми и аз отидохме на среща на съучениците.
    Аз непрекъснато наблюдавах една пияна жена, поглъщаща питието си на съседната маса.Жена ми попита: „Познаваш ли я?”
    „Да,”, казах аз, „Тя е старото ми гадже. Разбрах, че е започнала да пие, след като сме се разделили и оттогава не е изтрезнявала.”
    „Господи!”, каза жена ми, „Кой би повярвал, че някой може да празнува толкова дълго време?”
    И тогава започна скандала….

    ******************************************

    Заведох жена си на ресторант. Сервитьорът, по някаква причина, взе първо моята поръчка.
    „Донесете ми телешка пържола „а л’англе”, моля.”
    Той каза: „А какво ще кажете за „лудата крава”?”
    „Ами тя сама ще си поръча.”
    И тогава скандалът започна….

    ******************************************

    Жена ми стоеше гола в спалнята, гледайки се в огледалото. Не беше доволна от това, което вижда, и ми казва:
    „Чувствам се ужасно. Изглеждам дебела и грозна. Наистина имам нужда да ми направиш комплимент.”
    Аз й казах: „Зрението ти е почти перфектно!”
    И така започна скандала….
    Росимир Матеев

  4. #44
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Писмо на майка - блондинка до дъщеря й - блондинка.

    Здравей, скъпа дъще!

    Ако получиш това писмо, значи е пристигнало при теб. Ако не го получиш, обади ми се и ще ти го напиша пак. Пиша ти бавно, защото знам, че не можеш да четеш бързо. Времето тук е хубаво. Миналата седмица валя само два пъти: веднъж в началото на седмицата валя три дни и към края на седмицата валя още четири дни. Между другото за онова палтенце, което искаше, чичо ти Васко каза, че ще дойде много тежко за колет с тия големи масивни копчета, та за това ги отрязах. Заший си ги обратно, сложила съм ги в десния джоб на палтенцето. Баща ти си намери нова работа. Сега под него са 500 човека! Коси тревата на гробищата. Сестра ти Сийка наскоро се омъжи и чака дете. Още не знаем какъв пол ще е бебето, така че засега не мога да ти кажа, чичо или леля ще ставаш. Ако е момиче, сестра ти иска да го кръсти на мен. Малко странно решение, да си кръсти дъщерята Мама. С брат ти Тони наскоро се случи интересна случка: затвори си колата, а ключовете останаха вътре. Наложи му се да се върне пеша до в къщи (10 километра!), за да вземе резервните ключове и да ни пусне да излезем от колата. Ако случайно срещнеш леля си Юлия, предай й поздрави от мен. Ако не я срещнеш, нищо не й казвай.

    Мама

    P.S.: Исках да ти пратя малко пари, обаче вече залепих пощенския плик.
    Росимир Матеев

  5. #45
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    -Защо на Фордовете са им толкова големи нагревателите на задното стъкло?
    -За да топлят ръцете на бутащия през зимата

    -Какво има на последната страница на сервизната книжка на Форда?
    -Разписание на влаковете
    Росимир Матеев

  6. #46
    Наблюдател Аватар на Juniur86
    Регистриран
    Jun 2010
    Мнения
    11

    Да добавя и аз нещо интересничко надявам се да ви хареса това поучително клипче :)
    http://www.vbox7.com/play:c51d970b

  7. #47
    Потребител
    Регистриран
    Jun 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    88

    Ето и нещо от мен
    za6to_sme_u4ili.doc
    Станислав Стоев
    088 59 60 61 7

  8. #48
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Невероятно. Наистина текста се чете бързо и безпроблемно, въпреки че нито една буква не си е на мястото, освен първата и последната. Това може да се използва в компютърните алгоритми за разпознаване на текст и да ги направи бързи и ефективни.
    Росимир Матеев

  9. #49
    Заслужил Автор Аватар на Penev
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    439

    Една малка шега.

    Един ден, една стара дама влиза в Канадската Национална Банка с голяма чанта пълна с пари. Тя настоява да говори с президента на банката, защото иска да отвори спестовна сметка и твърди, че има много пари.

    След доста разговори и спорове един служител завежда старата дама в офиса на президента.
    Президентът я пита колко пари иска да внесе. Тя отговаря 165.000$, докато оставя парите на бюрото му. Любопитен, той я пита как е успяла да събере толкова много пари. Старата дама му отговаря, че се обзалага. Президентът, доста учуден, я пита: “Как по-точно се обзалагате?” А старата дама отговаря: “Например, обзалагам се с вас, на 25 000$, че тестисите ви са квадратни.”

    Президентът започва да се смее и казва че такива облози не могат да бъдат спечелени! Старата дама отговаря: “Искате ли да се обзаложим тогава?”. “Разбира се”, казва президента “залагам 25.000$, че тестисите ми не са квадратни”. Старата дама му казва: “ Добре, съгласна съм, но поради това, че сумата е доста голяма, ще дойда да проверя утре в 10:00 часа с моя адвокат като свидетел, ако това няма да ви накара да се почувствате неудобно”. “Няма проблем” казва президента на Банката.

    Същата вечер президентът е много нервен по отношение на облога. Той прекарва доста време пред огледалото оглеждайки тестисите си, обръщайки ги на различни страни, гледайки ги от различни ъгли, само и само да се увери, че проклетите му тестиси, по никакъв начин не могат да бъдат видяни като квадратни и за да е сигурен, че ще спечели облога.

    На другия ден точно в 10:00 старата дама и нейният адвокат пристигат в офиса на президента да потвърдят облога.*Президентът потвърждава облога от предишния ден на стойност 25.000$, ако тестисите му са квадратни.

    Старата дама моли президента да свали панталоните си, за да могат тя и адвоката и да виждат всичко и той ги сваля. Тя се приближава и пита дали може да пипне тестисите му или не.
    “Разбира се!”, казва президента, защото е честен човек, “тъй като заложената сума е доста голяма, трябва да сте 100 % сигурна”.

    И старата дама започва да опипва тестисите му с усмивка...

    В този момент президентът вижда, че адвоката на старата дама пребледнява и започва да удря главата си в стената. Тоя я пита защо адвоката и реагира по този начин.
    А тя му отговаря: “Може би защото се обзаложих с него на 100.000$, че около 10 часа тази сутрин ще държа в ръцете си тестисите на Президента на Националната Банка на Канада!”
    Димитър Пенев

  10. #50
    Заслужил Автор Аватар на steysi_gb
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    239

    В телевизионно предаване:
    - А следващия път ще ви разкажем, как с помощта на фулмастер и тест за бременност да накарате Вашия приятел да се изнерви.
    Станислав Христов

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Ключови думи за тази тема

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен