+ Ново Мнение
Страница 12 от 16
ПърваПърва ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ПоследнаПоследна
Визуализирани са от 111 до 120 от общо 155

Тема: Хели клас 250

  1. #111
    Заслужил Автор Аватар на Nikolay
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    248

    ааа ти ще ме накараш пак да се харча за части.немога да дочакам докато се пребера.аз и нови машинки очаквам като си ида,и си мислех всичко на едно да подменя,но не ме свърта нещо

  2. #112
    Заслужил Автор Аватар на Nikolay
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    248

    днес след леки ремонти пак съм във воздуха

    Приложение 1276Приложение 1277

    готина кутийка си имам

  3. #113
    Заслужил Автор Аватар на Nikolay
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    248

    Нищо не казваш Дека, оправи ли го?а моя го поправих, но ще го чупя чак като се пребера

  4. #114
    Почетен Автор Аватар на de_kata
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    1 014

    Аз че го оправих, оправих го, но тези дни се занимавах с една пълзяща смрад, и не ми остана врема да го литна. А и духаше вятър, който не беше за него. Утре вероятно ще го пусна.
    Неделчо Брънчев

  5. #115
    Заслужил Автор Аватар на Nikolay
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    248

    аз вчера покарах,но общо взето го пазя да може да покарам с други моделисти като се пребера

  6. #116
    Заслужил Автор Аватар на Nikolay
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    248

    Приложение 1406Приложение 1407Приложение 1408Приложение 1409Приложение 1410Приложение 1411Приложение 1412 вчера пак малко ремонтипревъртя ми еднопосочния лагер.на последните 2 снимки са моделите на Христо Христов ,който ни показа как се кара хеликоптер и планера на Mатеев,на който се порадвахме.

  7. #117
    Заслужил Автор Аватар на Penev
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    439

    Quote Originally Posted by de_kata View Post
    Можете ли да ми обясните подробно, за какво служи този лимит, и това DELAY? Как да разбера дали правилно са настроени?
    Limit - Лимита определя крайните положения, които жироскопа да подава към сервото.
    Delay - Закъснението при цифрови машинки трябва да бъде настроено на 0. При всички останали зависи от скоростта им. Това е параметър, който казва на жироскопа какво серво да очаква. По друг начин казано с какво закъснение ще реагира опашката на хелито.
    Димитър Пенев

  8. #118
    Заслужил Автор Аватар на Nikolay
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    248

    след няколко месеца почивка,реших да си ремонтирам малкото моделче.Приятелката ми може да рисува нокти и ми нарисува кабината с лакове.Приложение 2015Приложение 2016Приложение 2017
    Николай

  9. #119
    Потребител Аватар на ralenekov
    Регистриран
    Sep 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    57

    Май няма много-много фенове на клас 250 :)

    Почти 4 месеца след като приятелката ми подари kit-a, вече е готов за полет:


    Приемам всякакви съвети за throttle и pitch криви и swash mix-ове (за начинаещ в 250), dr + expo, понеже съм леко наплашен, че ще е прекалено нервно хелито. Днес или утре ще му е първия полет (да се надяваме без поражения).

    Поздрави и приятни и безаварийни полети. :)

    П.П. Монтаж на Flymentor 3d на CopterX 250SES и взимане на диплома за часовникар:

  10. #120
    Заслужил Автор Аватар на Nikolay
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    248

    честит модел от мен първо.Хубаво е и митовете ,че не може да лети на открито са пълни глупости.Ако е настроено се лети почти като 450.Много е важно Ремъка и малката ос на главния ротор да са оригинални Align, това ще ти спести доста пари повярвай.Купувай си оригинални части за да му се радваш.Другото което е ,че всичко е много малко.При последния ми ремонт на средата ми се скъсаха нервите с едно винтче и го захвърлих ,от тогава неща и до го видя.
    Николай

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Подобни теми

  1. Спортен правилник за клас F3С по FАІ
    от Lidkin във форум: Хеликоптери
    Replies: 0
    Последно мнение: 07.01.2010, 22:36

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен