Визуализирани са от 1 до 10 от общо 43

Тема: От началото до края(а той няма стигане)

Threaded View

  1. #36
    Автор Аватар на deso_1975
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    110

    Сглобили сте хеликоптера.
    За сега не му поставяйте витлата на главния и опашния ротор (те по-вече ще ви пречат).
    Не монтирайте и рогчетата на сервата (или ако сте ги сложили, не залепяйте винчетата им, защото може да променяте положенията им в процеса на настройка).
    Снимките ше са на малкия ми хеликоптер- 500 електро, като настройките ще ги описвам за 3D.
    Поставете батерията на хелито. Това помага много и за баланса му (особено на малките машини) и елиминира тенденцията му да пада от масата(тезгяха или барплота)!!!
    МНОГО ВАЖНО!!! ПРЕДИ ДА ВКЛЮЧИТЕ БАТЕРИЯТА КЪМ СПИЙД КОНТРОЛЕРА, РАЗКАЧЕТЕ ДВА ОТ ОБЩО ТРИТЕ ПРОВОДНИКА ОТ СПИЙДА КЪМ ДВИГАТЕЛЯ!!!
    Това се отнася за спийдовете с вграден БЕК. И особено в случай като този, когато все още нямат никакви настройки на хелито и апаратурата (а и опит с тези машини). Защото а сте бутнали левият лост (MODE 2) малко нагоре и става интересно ( и аз няколко пъти съм си плюл в пазвата след инцидентно развъртане на двигателя- по-забавно е ако и перките са сложени). Това е желателно да ви остане като навик. Винаги, когато проверявате и настройвате хеликоптера. В последствие, като си настроите режима "Тротъл холд", може, след като го активирате да проверявате хеликоптера, но и така стават грешки. За това най-добре е винаги да се разкачa двигателя.
    Прикачени икони Click image for larger version

Name:	100220131225.jpg‎
Views:	621
Size:	162.3 KB
ID:	5561  
    Последна редакция от deso_1975; 11.02.2013 на 13:19.
    Десислав Илиев
    Не започвайте - всичко това води до пристрастяване.
    0884 736 082; 0896 45 19 89

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен