+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 6 от общо 6

Тема: Спортния календар и хронология на събитията 2010г.

  1. #1
    Автор
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    126

    Спортния календар и хронология на събитията 2010г.

    Ето го и календара за тази година :
    Евгени Екимов

  2. #2
    Автор
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    126

    Ето ги и резултатите от проведеното състезание във Враца:





    Евгени Екимов

  3. #3
    Автор
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    126

    Ще изкажа моите впечатления. От този сезон си имам отбор и използвам случая да благодаря на Владимир Костадинов и на целия отбор на Хобидик, че ме приеха с такава охота. Отбор си е важно. Има кой да ти помогне , има кой да те посъветва да те поуспокои,да направи колата там където ти не можеш ,да ти даде части.Като споменах части,все се надявах да видя Румен от Козлодуй-миналата година ми даде една полуоска с която ме спаси от изгаряне, та му бях отредил място на масата в заведението,но друг път... Отбора те пренася наистина в магията на състезанието,разбира се за това допринасят и останалите хора-другите отбори. Много боксове-много интересни неща-направо все едно истинските ралита. Пистата във Враца хубава ,направена,нищо общо с кварталния паркинг. Чистота тревичка,слънчице грее-перфектно.Не знам ама съоръжението мен ме кефи , както и домакина Дамян-страшен пич.
    В самото състезание механиците и хората от отбора те съветват какво да правиш , как да подходиш и понеже аз нямам опит-стратегията как да карам по кое време да отвинта газта и т.н. Да,ама не -на вишката като те заблъска адреналина-газзта до край. Та за това строших втора скорост,носач,и прекарах следващите квалификации в ремонти. Понеже така или иначе отивах на финал директно-бях решил -на 30 минутния финал -ще спазвам стратегията-Да,бе,да! газколкото може-двигателя прегря,колата се изпочупи още и то 10 мин преди края-ех ако си бях карал нормалноотначало...но все пак финиширах.5ти-мисля, че можех повече,надявам се да го докажа.
    Определено 40те лева такси които дадох ми дадоха много повече в замяна и емоцията е уникална.
    Това беше моето приключение на Враца,и гледам към електрото в Мездра,дано да извадим късмет да идеме и там.
    Евгени Екимов

  4. #4
    Заслужил Автор
    Регистриран
    Feb 2010
    Мнения
    277

    Quote Originally Posted by zbytsam View Post
    .Като споменах части,все се надявах да видя Румен от Козлодуй-миналата година ми даде една полуоска с която ме спаси от изгаряне, та му бях отредил място на масата в заведението,но друг път...

    Евгени, има време за всичко. Не се нервирай!
    Румен Драганов

  5. #5
    Автор
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    126

    Изкарахме и Мездра ,за мен дебют в скоростните ел,дебют на циклона, дебют на пистата в Мездра и дебют в отборното каране. Вчера всичко си беше нормално като на състезание , но днес си стана страшен екстрийм - карахме финалите на дъжд-е в Б финала си карах сам и си се цлачех лежерно, макар че и аз прекъснах, но в А финала си стана мазало-жалко само че изгоря доста техника по моделите на колегите.
    Циклона е уникално здрава машина-що удар отнесе и не мръдна,рядко си хваля моите вещи но тази определено ме изкефи.Естествено отбора ми беше на линия и ми помогнаха много.Беше забавно.

    Ето ги и резултатите:
    http://www.automodelsport.com/2010_M...02.05_2010.htm





    Последна редакция от zbytsam; 13.05.2010 на 08:00.
    Евгени Екимов

  6. #6
    Потребител
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    71

    Ротарианци връчват купи за моделистите във Враца

    http://news.vratza.com/?id=1875993&adate=
    Невероятен шампионат-тотално масовизиране на автомоделните спортове-средния брой участници в клас стана по-малко от членовете на УС!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Браво браво

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен