Quote Originally Posted by Metalstar View Post
Помествам две снимки от времето когато автомоделистите в България не се деляха на RC моделисти и скоростняци а също и на наши и ваши, а бяхме единни и задружни. И наистина бяхме БФАМС за разлика от сега!!! А ето и две снимки от прекрасно изглеждащата и единствена писта за скоростни автомодели в България и по точно в Техникума по автотранспорт в Плевен! Наистина прекрасна гледка ! Как Ви се струва господа от БФАМС добре ли изглежда след всички обещания на гн. Филипов да възроди скоростните автомодели в България?! Аз мисля че не изглежда добре при положение че на такива писти скоростите са над 300км/ч и си е просто авантюра да се провеждат каквито и да било стартове на тази единствена писта а както видях в новия календар на БФАМС пак е заложено Реп. първенство обречено на провал! Ако някой може нека ме опровергае с аргументи макар да съм сигурен че такива няма??????
То добре че пистата е в двор на училище,иначе до сега можеше да е кооперация,бар или бог знае какво.
Не изглежда добре,но е по-добре от нищо.Сигурен съм,че с малко усилия и желание може да заприлича на писти,като в Естония или Швеция.