+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 10 от общо 95

Тема: Скоростни автомодели

Threaded View

  1. #1
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    80

    изненада

    Пропуснал съм че и Европейското е обявено за дати на които никога не е провеждано т.е. 06-08 август 2010г. Откакто съществува ФЕМА Европейско се провежда последната събота и неделя на юли или първата събота и неделя на август! Това е! Всичко което прочетох в така наречените проекти са абсолютни глупости родени в мозъка или на пиян или на човек далеч от реалността. Владо моля те помести файловете във форума защото аз нямам толкова познания да видят хората за каква БФАМС става въпрос и ако някой види лъжа в написаното от мен готов съм да се извиня пред всички! Колкото до това кой къде и как ще ме чуе или не предпочитам да си кажа мнението и мъката за скоростните модели тук а не да ходя на крака при разни дюмбели чак във Враца. Има един посетител на този форум който всеки божи ден го посещава и със сигурност ще информира Политбюро на БФАМС за написаното от мен. Още веднъж най отговорно заявявам в качеството си на председател на секция Автомоделизъм в СМК Габрово че моя крак няма да стъпи във Враца за поредната гавра с автомоделизма сътворена и режисирана от ВФАМС т.е. Врачанска федерация по .........
    Любен Изворов Прави каквото трябва пък да става каквото ще!

  2. #2
    Потребител
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    71

    Re

    Едва ли си очаквал Огнян да се промени или пък да вземе да чете устава не както дявола евангелието.
    А в устава пише:
    --------------------------------------------------------------------------------------
    Глава IV
    Имущество и финанси
    Чл. 35. Сдружението формира приходите си от:
    1. Встъпителни вноски.
    2. Приходи от членски внос.
    3. Спонсориране и дарения от физически и юридически лица и други подобни, разрешени от законите в страната.
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    А в отчета на контролната комисия която трябва да следи за спазването на устава пише:
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Г. ПРИХОДИ ОТ ДАРЕНИЯ, ЧЛЕНСКИ ВНОС, ЛИЦЕНЗИ :
    - лицензи - 4060 лв.

    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Та ако и това не е грубо погазване на устава здраве му кажи.Спонсорирането и даренията доколкото знам са доброволни а лицензите са ДОБРОЗОРНИ.Щели да ни подреждат по-добре на стартовете-ами нали за това плащаме на организаторите такса правоучастие.
    От отчета не става ясно каква е заслугата на федерацията за участията в чужбина-явно няма такава освен че съществува по документи.
    Предната година пък се стигна до подмяна на част от протокола на общото събрание защото бяха написали ЛИЧЕН ЧЛЕНСКИ ВНОС което пък е едно от абсолютно неграмотните решения на събранието.Та беше подменено с ЛИЧЕН ЛИЦЕНЗ-също неграмотно и противоуставно?!!!!!
    А в новия бюджет пък е заложен приход от членски внос 5000 лева/без да се споменават лицензи/-дали клубовете ще станат 50?Това ще да е като революция в масовизацията на спорта...Това което чета в документите е тенденция за намаляване на клубовете в докладната записка на др.Филипов.
    Едно време имаше голяма офанзива да се регистрират клубове щото ще има много пари и за да можеш да получиш от тях трябва да се регистрираш.Похарчихме някой друг лев за тая работа пък то се оказа че пари няма ами пък трябва и да плащаме членски внос без да получаваме нищо насреща-който не плаща-анатема!
    Темата е безкрайна ама да изчакаме да прочетем протокола пък ще коментираме пак.
    Последна редакция от Владо Янков; 18.02.2010 на 21:23.

  3. #3
    Потребител Аватар на RCmodelist
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    54

    Всичко това идва да ни покаже каква не трябва да е БФАМС. Все примери за това как не трябва да се действа в една бъдеща БФАМС.
    Иво Балчев

  4. #4
    Потребител
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    71

    Re

    Очакваме революция в масовизацията-всеки българин-ЛИЦЕНЗИРАН АВТОМОДЕЛИСТ!

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен