+ Ново Мнение
Страница 9 от 10
ПърваПърва ... 5 6 7 8 9 10 ПоследнаПоследна
Визуализирани са от 81 до 90 от общо 95

Тема: Скоростни автомодели

  1. #81
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    80

    re

    Любо не е бил на това състезание но доколкото знам от списъците на предварително дали заявка ще участвува в края на този месец на Европейското в полския град Пила.Нека му пожелаем успешни стартове в това престижно мероприятие на FEMA!
    Любен Изворов Прави каквото трябва пък да става каквото ще!

  2. #82
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    80

    Европейско първенство

    Ето го и класирането от ЕП в гр Пила- Република Полша.
    http://psma.org.pl/scoresheets.php?lang=en&id_strony=48
    Любен Изворов Прави каквото трябва пък да става каквото ще!

  3. #83
    Наблюдател
    Регистриран
    Sep 2012
    Мнения
    2

    Като за начало, здравейте.

    Гледам има активност :) Случайно попаднах на форума и ми стана много интересно, че все още има ентусиасти, които искат да се занимават с този не толкова популярен и гледан с презрение от разни хора спорт. Не можах да прочета всичките мнения след публикуваната снимка от тип задачка закачка (така че ако някой е отговорил да ме прощавате). Снимката е от 1989 САЩ, Световното първенство ако не ме лъже паметта. Хората за жалост не мога да ги назова, защото тогава съм бил на 3 и определено и да съм ги виждал повечето не ги помня. Интересно ми е дали имате още снимки от "по-старите" периоди (преди 92).

  4. #84
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    80

    ие

    Тъй като винаги съм бил добронамерен към проявяващите интерес към нашите наистина не толкова популярни за жалост в държавата българия модели ще отговоря с няколко думи и на вас. Като нов член на форума мисля че е редно да си напишете името като начало за да не отговарям на някакъв анонимник. Та на темата за снимката. На нея сме аз Любен Изворов Марин Лесиков Христо Керчев Илия Царски Цветан Петров Лотар Рункел и покойния за съжаление Иван Копанаров. Беше много добър моделист а също и добър колега и приятел! Искам още да Ви кажа че за разлика от тука където всички писти се разрушиха за да се направят кръчми бизнес и други подобни центрове в Европа и света скоростните модели си ги има както винаги. Снимки имам от 1982 насам но трябва да ги сканирам а не знам дали ще заинтересува някой този" отвратителен" моделизъм????
    Любен Изворов Прави каквото трябва пък да става каквото ще!

  5. #85
    Наблюдател
    Регистриран
    Sep 2012
    Мнения
    2

    Първо, извинявам се, че съм пропуснал да се представя, бях на работа като пишех поста и ми е минало покрай главата. ;)

    Нямах изобщо като идея да се изказвам против моделизма като спорт и хоби, визирах други хора, които гледаха на хобито и страстта на баща ми като на "детинщина" и "нещо което няма смисъл да се занимава човек с него". Та така, името ми е Петър Копанаров, син на Иван Копанаров който е на снимката :) За жалост нямах особено много време да се запозная със спорта както трябва, но за сметка на това поне имам "мерак" някога при добре стекли се обстоятелства да се занимавам с него, дори и като любител. Относно снимките бих бил много благодарен ако можете да сканирате поне няколко.

  6. #86
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    80

    World and Europe championship

    Ето и резултатите от проведеното Европейско и Световно първенство в Базел - Швейцария естествено с минорно Българско участие след като на някои другари им отрязаха служебните парички !
    http://www.hmc-hannover.de/EM_WM_CH_2013.pdf
    Любен Изворов Прави каквото трябва пък да става каквото ще!

  7. #87
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    80

    Световен рекорд - поместено с малко закъснение.

    Любен Изворов Прави каквото трябва пък да става каквото ще!

  8. #88
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    80

    Още по нов световен рекорд в клас E4, в Бризбейн AU.

    Любен Изворов Прави каквото трябва пък да става каквото ще!

  9. #89
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    80

    Европейско първенство в Украйна

    Любен Изворов Прави каквото трябва пък да става каквото ще!

  10. #90
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    80

    Добро Българско представяне в Капошвар - Унгария

    http://speedmodelcar.com/results/201...20kaposvar.htm - Браво на колегата Конарски !
    Любен Изворов Прави каквото трябва пък да става каквото ще!

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен