+ Ново Мнение
Страница 5 от 10
ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... ПоследнаПоследна
Визуализирани са от 41 до 50 от общо 95

Тема: Скоростни автомодели

  1. #41
    Потребител
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    71

    Честито

    Браво Любене,
    Станал си бронзов медалист миналата година ама да криеш досега не е честно
    http://www.automodelsport.com/Skoros...9/BFAMS_Mandov[1].htm
    БЪЛГАРСКА ФЕДРАЦИЯ ПО АВТОМОДЕЛНИ СПОРТОВЕ

    Крайно класиране на скоростни модели

    Национален шампионат – 2009 г.

    A1 – до 1,5 куб.см

    1. Илия Царски

    2. Марин Лесиков

    3. Милко Димитров

    А2 – до 2,5 куб.см

    1. Марин Неделчев

    2. Марин Йорданов

    3. Иван Мандов

    А4- до 5 куб.см

    1. Любомир Конарски

    2. Цветан Петров

    3. Владимир Кожухаров

    А5 – до 10 куб.см

    1. Румен Мандов

    2. Марин Лесиков

    3. Любен Изворов
    Големи сте гяволи ей

  2. #42
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    80

    бронз??????????????

    Просто съм като треснат с бухалка по главата след прочетената върховна измама????? Ще се наспя ще отида на работа и утре вечер ще отговоря на тези мръсни лъжи.Всичко съм очаквал ама не и това от Р. Мандов. В! следващия протокол очаквам да прочета и имената на Петър Савчев или Шишо Симеонов които са ме победили макар че и двамата са покойници от доста години! Въпросният Мандов до преди няколко години участвуваше с модел на покойния Шишо а след това с мой модел и ме е побеждавал само в сънищата си както и Марин Лесиков което може много леснода се докаже! Лягам си защото утрото е по мъдро от вечерта !
    Любен Изворов Прави каквото трябва пък да става каквото ще!

  3. #43
    Потребител
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    71

    Re

    Чувал съм че при футболистите има редени мачове ама поне се играят.Ама без пари и без писта и без да бръмне модел да се проведе републиканско първенство със скоростни автомодели не бях чувал.
    Ей-тоя Огнян е велик!В Гинес ще го лапнат като топъл хляб.........

  4. #44
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    80

    Нероден Петко

    Тези от федерацията наистина са ФЕЙКЪРИ т.е. измамници след като имат куража да поместват резултати от непровеждани състезания? 99% от имената са на хора занимавали се или занимаващи се със скоростни автомодели но името на Вл. Кожухаров...........? Явно се е появило в нечии болен мозък защото в нашите среди никога не е присъствувал такъв човек камо ли да е пускал скоростен автомодел.Сега ще сваля информацията от сайта на БФАМС и утре ще я изпратя на гн. Свилен Нейков за да заостря вниманието му как се провеждат състезания без участниците дори да знаят за тях ! Ако това не хване дикиш има други институции които само чакат информация за подобни деяния. Примери дал ГОСПОД другари!
    Любен Изворов Прави каквото трябва пък да става каквото ще!

  5. #45
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    80

    Нероден Петко

    Розен Тодоров
    Модератор

    Розен Тодоров's Avatar

    Дата на Регистрация: Jan 2008
    Местоположение: Долна Митрополия/Плевен
    Мнения: 132
    Изпрати съобщение чрез Skype™ на Розен Тодоров

    По Подразбиране Скоростна автомоделна писта - Плевен
    За съжаление и последната скоростна автописта в Плевен е негодна за провеждането на каквито и да било стартове.
    От преди две години експертната оценка на змс инж.Илия Царски е
    да НЕ СЕ ИЗПОЛЗВА.

    В един участък по пистата има пропадане,повърхноста е напукана,лагера на вилката е за смяна,липсва част от огражденията.

    При желание и финансова възможност от заинтерисуваните и компетентни органи,на пистата МОЖЕ да се направи ремонт.След което да има протокол за нейното приемане в експлоатация.

    Преди години България се гордееше със своите състезатели в тези дисциплини.С тяхните световни рекорди и призове от европейски и световни подиуми.

    Все още у нас има хора занимаващи се и състезаващи се.
    Но да тренират в чужбина на пистите / преди европейско/световно / е
    крайно неудачно и трудно биха се върнали в световния елит.

    http://img406.imageshack.us/gal.php?g=im000171.jpg
    __________________
    Розен Тодоров

    Интересно как са се провеждали състезания на писта като тази в Плевен при условие че друга в България не съществува ? Може би само в сънищата на някои фактори от БФАМС.
    Любен Изворов Прави каквото трябва пък да става каквото ще!

  6. #46
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    9

    Това го знае всяко хлапе,че е негодна за употреба.Проблемите с пистата вече са докарани до медийното пространство и съвсем скоро се очаква тяхното отразяване и намиране на решение за проблема.
    Последна редакция от divakusab; 09.07.2010 на 19:23.
    Владимир Гетов Плевен 0878 804 801

  7. #47
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    80

    Реп. шампионат

    Амбициран да се представя по добре тази година за разлика от миналата се готвих усилено но в крайна сметка се оказа че първенство утре и в други ден няма да има и очаквам някой пак да помести някакво класиране от някакво непроведено първенство! Е дано в тазгодишното измислено първенство за разлика от миналогодишното измислено такова да се сетят да класират и Ицката Керчев на някои от призовите я трето я четвърто място щото те първите две са заети от баш майсторите дето иначе в истинско състезание ....... Аз пък ще съм им благодарен да се смилят и ме класират в десятката ако могат да измислят седем осем скоростни автомоделисти които са ме победили!
    Любен Изворов Прави каквото трябва пък да става каквото ще!

  8. #48
    Потребител
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    71

    Re

    Както се очакваше това първенство този уикенд така и не се проведе.Само че това не означава че шампиони и резултати няма-очаквайте да ги публикуват догодина по това време
    А незнайно защо миналогодишните резултати бяха потулени

  9. #49
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    80

    Размисли

    Погледнах в сайта на БФАМС и с изненада установих че Нероден Петко е изчезнал??? и се размислих и върху някои особености на БФАМС. От много време стои много важната информация за всякакъв вид такси и аз като председател на секция автомоделизъм към СМК Габрово не проумнявам някои неща та искам да попитам. В нашия град сме останали само скоростни автомоделисти и според федерацията клуба трябва да плати членски внос и "лицензионни такси" срещу едно НИЩО! Състезанията обявени официално по причини някакви не се провеждат защото видите ли този или онзи разбирай богоизбраните не били готови ама за нещо друго са винаги готови!Ама те били работили а ние не ама айде като са работили какво са направили? Отговарям Едно нищо също като нас само че ние нищото не го показваме а те гордо крачат с нищото по Европа. Тази година ако е рекъл БОГ т. е. някой от Враца може и извън Европа да го покажат нищото. И накрая ФЕМА от БГ лицензи не се интересува а иска да имаш ФЕМА лиценз и платена такса от федерацията която един ентусиаст две години плаща от джоба си а БФАМС отчита неговото участие като свое постижение и за да му възстановят разходите му поставят условие да плати лицензионна такса! Ами аз на това му казвам рекет и нищо по вече! Ей за това се бях размислил днес и реших да го споделя с уважаемата аудитория а тя да прецени къде съм прав и къде греша!
    Последна редакция от Metalstar; 27.07.2010 на 21:51.
    Любен Изворов Прави каквото трябва пък да става каквото ще!

  10. #50
    Почетен Автор Аватар на de_kata
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    1 014

    Добре де, от няколко години се занимавам с моделизми, но така и не мога да разбера какъв е смисъла от тези федерации? Плащат се някакви такси, членски вноски и прочее, но какво би трябвало да се получи на среща? Защо не смените управниците й, след като не ви харесват?
    Относни пистата, така като я гледам, ремонта едва ли ще струва милиони. Не е ли по лесно и бързо да се кооперирате и да си я ремонтирате- така ще има къде да пускате моделите си, а и в последствие ще можете да си направите частно състезание...

    При добра организацие, състезание с такива модели би било доста интересно (за зрителите говоря), все пак това са модели развиващи невероятни за размерите си скорости.
    Неделчо Брънчев

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 3 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 3 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен