Макар и с известно закъснение (поради служебни ангажименти), искам да изкажа огромната си благодарност към всички, които подкрепиха моята кандидатура в конкурса за най-добра снимка или клип!!!
Специално БЛАГОДАРЯ на Росимир Матеев за щедрата награда и начинът, по който бе организиран конкурса. Мисля, че този човек показа как трябва да се правят нещата, за да се случват. Според мен е нужно да има повече хора като него - позитивни, можещи, знаещи и отговорни към действията си. Лично аз за първи път виждам сред моделистките среди човек, който подпомага хобито и моделистите БЕЗ комерсиална цел. Ще ми се да има повече такива люде...

Още веднъж БЛАГОДАРЯ за наградата!!! Искам да споделя, че освен зарядното Icharger 208B, Росимир в допълнение ми изпрати като подарък и цяла торба преходници, конектори, кабели, букси. Досега не ми се е случвало подобно отношение! Това е пример за това как делата превишават думите. Нещо, което обикновено сме свикнали да виждаме наобратно - думи без покритие...

БЛАГОДАРЯ и на всички, които гласуваха за моя клип. Обещавам да почерпя подобаващо! А за други бъдещи "медийни изяви" обещавам да вложа повече усърдие и качество при изработката.

Скоро ще публикувам подробни впечатления от зареждачката, придружени със снимки, графики и практически "упражнения" върху възможностите й. Засега ще кажа само, че е ПРЕВЪЗХОДНА!