+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 8 от общо 8

Тема: Благодаря!

  1. #1
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Благодаря!

    Макар и с известно закъснение (поради служебни ангажименти), искам да изкажа огромната си благодарност към всички, които подкрепиха моята кандидатура в конкурса за най-добра снимка или клип!!!
    Специално БЛАГОДАРЯ на Росимир Матеев за щедрата награда и начинът, по който бе организиран конкурса. Мисля, че този човек показа как трябва да се правят нещата, за да се случват. Според мен е нужно да има повече хора като него - позитивни, можещи, знаещи и отговорни към действията си. Лично аз за първи път виждам сред моделистките среди човек, който подпомага хобито и моделистите БЕЗ комерсиална цел. Ще ми се да има повече такива люде...

    Още веднъж БЛАГОДАРЯ за наградата!!! Искам да споделя, че освен зарядното Icharger 208B, Росимир в допълнение ми изпрати като подарък и цяла торба преходници, конектори, кабели, букси. Досега не ми се е случвало подобно отношение! Това е пример за това как делата превишават думите. Нещо, което обикновено сме свикнали да виждаме наобратно - думи без покритие...

    БЛАГОДАРЯ и на всички, които гласуваха за моя клип. Обещавам да почерпя подобаващо! А за други бъдещи "медийни изяви" обещавам да вложа повече усърдие и качество при изработката.

    Скоро ще публикувам подробни впечатления от зареждачката, придружени със снимки, графики и практически "упражнения" върху възможностите й. Засега ще кажа само, че е ПРЕВЪЗХОДНА!
    Георги Русинов

  2. #2
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Мнения
    451

    Честито!

    Да се събираме и занапред.
    И да

  3. #3
    Заслужил Автор
    Регистриран
    Feb 2010
    Мнения
    277

    Направо ЕВАЛА!!!! СУПЕР.

    Дай боже да има и други като него.
    Румен Драганов

  4. #4
    Автор
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    163

    Здравей! Честита награда , да си ползваш зарядното със здраве, да имаш все по малко лоши клетки и само безаварийни полети!
    Последна редакция от gabriel.dimitrov; 26.04.2010 на 20:04.
    Габриел Димитров
    Варна

  5. #5
    Потребител Аватар на rusi
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Кърджали
    Мнения
    68

    Заслужена награда с удоволствие да я ползваш.
    Руси Петков
    0899248862

  6. #6
    Модератор Аватар на Brave
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Кърджали
    Мнения
    224

    Честито! Със здраве да си го ползваш.

  7. #7
    Заслужил Автор Аватар на Penev
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    439

    Честито !!! Зареждачката е перфектна.
    Димитър Пенев

  8. #8
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Наистина е перфектна.
    Имах един сериозен проблем със зареждачките: начинът на зареждане на литиева батерия с вграден балансер за предавател. Имам няколко зареждачки, но нито една на ми върши работа както искам. Касае се за следното: Имам желание да зареждам батерията на предавателите както си му е реда - през буксата. Но зареждачките, които имат ръчна функция не разпознават батерията през тази букса. А зареждачките, които я разпознават, нямат ръчни режими и зареждат направо с минимум 1С (2,5 ампера). В първия случай се налага да свалям батерията при всяко зареждане (нещо, което не искам да правя често), а във втория случай рискувам да изгори защитата от претоварване. Касае се за точно определена марка предаватели... Желанието ми е да зареждам през буксата с 0,1 или 0,2С и да не вадя батерията. Сега с новата зареждачка този ми проблем е решен - разпознава през буксата и има ръчни режими. ЧУДЕСНО!
    Все още не ми остава време да я разгледам основно... Първото, което ме очарова е компактния размер. Очаквах, че е по-голяма, но останах приятно изненадан от факта, че е с размерите на В6. С една дума - идеална е! Повече от това няма какво да се желае!
    Георги Русинов

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен