Резултати от анкетата: Imax B6 или Accucell 6

Гласували
25. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Imax B6

    15
    60.00%
  • Turnigy Accucell 6

    10
    40.00%
+ Ново Мнение
Страница 1 от 3
1 2 3 ПоследнаПоследна
Визуализирани са от 1 до 10 от общо 29

Тема: Imax B6 или Accucell 6

  1. #1
    Автор
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    163

    Imax B6 или Accucell 6

    Коя от двете зареждачки- като гледам са почти еднакви??
    Габриел Димитров
    Варна

  2. #2
    Автор
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    163

    С какво accucell 6 е по добра освен цената?? (по цени на hobbycity)
    От това което съм прочел accucell 6 прави проблеми при разреждането?
    Габриел Димитров
    Варна

  3. #3
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Според мене и на двете софтуера е един и същи - краден. Хардуера е почти еднакъв и е напасван към софтуера. Но i-Max B6 поне е синя, а това много ме кефи.
    Росимир Матеев

  4. #4
    Автор
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    163

    Ха мерси. И аз съм наясно че accucell 6 е крадена от imax но мисля че и 2те са правени за hextronik преосто едната е купена от друг дистрибутор. Иначе как работят -добри ли са? Трябват ми главно за NIMh акумулатори на предавателя и тези в самолетите и NICd за щипката за ДВГ и за LiPo. Смятам че е добре да се дадат 30 долара за една добра зареждачка с процесор така че да се циклират акумулаторите от време на време за по "здравеословно"
    Последна редакция от gabriel.dimitrov; 22.04.2010 на 21:59.
    Габриел Димитров
    Варна

  5. #5
    Заслужил Автор Аватар на steysi_gb
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    239

    За I MaxB6 имам много добри впечатления.Менюто и е малко "тромаво",защото за да се премине oт режим LiPo нa LiFe трябва да се задава стойност на напрежение/да познае вида литиева клетка/.Перфектно съчетание цена - качество
    Станислав Христов

  6. #6
    Заслужил Автор Аватар на Penev
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    439

    Имам наблюдения от двете устройства. Разлика има единствено в кутията. Менютата са абсолютно еднакви. Това ме навежда на мисълта, че софтуера е копиран от едно и също място. Дори с голяма доза сигурност бих казал, че не само софтуера, а и устройствата са правени на едно и също място - само марката е различна.
    Освен разликата в цвета и цената има и още една, която е по-съществена. При IMAX B6 са изработили по-голяма кутия, като в единия край има импровизиран радиатор (казвам импровизиран защото посоката в която е конструиран е на 90 градуса от правилната посока), който при всички случаи върши работа. Докато при Turnigy Accucel-6 е монтиран вентилатор, също не е на най подходящото място - просто там е паснало мястото. Надявам се сещате какво се случва с вентилаторчето след около 6 месеца ползване. Разбива му се лагерчето и става музикално вентилаторче, което ще ви образува нерви, ако не харесвате жанра в който свири.
    Димитър Пенев

  7. #7
    Автор
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    163

    Здравейте засега се спирам на imax B6 мисля че няма нужда да купувам захранване- просто ще използвам 12 Волта от компютъра.....
    Последна редакция от gabriel.dimitrov; 24.04.2010 на 14:35.
    Габриел Димитров
    Варна

  8. #8
    Заслужил Автор Аватар на smarty
    Регистриран
    Apr 2010
    Живее в
    Габрово
    Мнения
    387

    Здравейте,

    да попитам каква е разликата при тези IMAX B6, различни буквени означения и различни номера ?!

    IMAX B6 Li-Polymer Battery Balance 6 Cell Charger K478, K479, K480, K481, К482

    IMAX B6 Li-Polymer Battery Balance 6 Cell Charger Е478, Е479, Е480, Е481, Е482

    IMAX B6 Li-Polymer Battery Balance 6 Cell Charger Т478, Т479, Т480, Т481, Т482


    "подвизават" се в ebay.
    Впрочем, всеки казва, че неговия продукт е по-по-най-оригинален, а другите са ментета :)
    За какво трябва да се внимава и от къде да избягваме пазаруването на IMAX B6 ? ... от къде е най-добре да си го купим ?

    Поздрави!

    п.с. ако някой има за предлагане - търся
    Последна редакция от smarty; 25.04.2010 на 21:40. Причина: допълване на инфо ...

  9. #9
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Нова Загора
    Мнения
    96

    http://modelistika.com/showthread.php?t=13972 питай дали все още е актуална обявата
    Нико - не е важно какво правиш, а как го правиш

  10. #10
    Автор
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    163

    100 лева са адски много
    струват 30на долара в ebay с безплатна доставка. Той ги е купил от там комплект със захранването и ги продава за печалба.
    Габриел Димитров
    Варна

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен