Quote Originally Posted by mmfsr View Post
Имам такава резачка втора употреба без запалването. При желание мога да тия подаря за части ,ако нещо ти свърши работа.Въпросче- ще коригираш ли фазите и на какви стойности си се спрял-пълнене ,изпускане?
Отговарям късно, тъй като не ми остава време да седна зад компютър. Пиша предимно от телефона.

Ако ти е излишна резачката, ще я взема. Ако двигателят има още сулук, мога да го стегна и да стане за нещо. Доста такива съм преработил я за велосипедни, я за нещо друго.

Апропо, издирвам велосипед "Балканче" от едновремешните в добро състояние. Ако някой има за продан - да казва!

Във връзка с една друга тема тук - тази за електроколелото. Вече имам 100% готовност да инсталирам двигателите. Намерил съм перфектните комбинации за да стане един чудесен хибрид, който може да се движи и САМО с педали, при това с 0% утежняване. :) Много умувах, много опити направих и накрая съм готов да действам. Само дето... не намирам читав екземпляр велосипед. Сгъваемите или пречупващи Балканчета са идеални за проекта ми.

Всяко сгъваемо би станало, но... преди два дни купих чисто ново сгъваемо колело. Обаче не ми пасват перифериите...