+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 10 от общо 113

Тема: Gee Bee Model R Super Sportster

Threaded View

  1. #1
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Плевен
    Мнения
    71

    Така не рискуваш ли да вкараш доста шум в приемника.

  2. #2
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Не, точно обратното. Общият минус (маса) при всички положения е по-добър вариант, отколкото две отделни вериги.

    А и системата работи под нивото на шума, така че нямам абсолютно никакви притеснения. Всъщност дори да са две системи, CDI е екранирано и не може да причини смущения даже приемникът да е залепен за него. Дори да не беше екранирано, пак няма никакъв проблем. Искренето се извършва в цилиндъра. Тук няма механичен прекъсвач (делко).

    Като цяло аз имам доста "радикални" възгледи... но всичко е проверено многократно в дългогодишната ми практика.
    Повечето от "старите кучета" не възприемат идеите ми и дори ги отричат, без да са ги проверили. Изцяло техен проблем. Не мога да си позволя да публикувам нещо, в което не съм 100% сигурен. А в случаите, когато имам някакви колебания - изрично ги подчертавам.
    Обмислям да похарча едни 100 лева накрая и да кача двигателя на диностенд...
    Георги Русинов

  3. #3
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Най-после двигателят е готов.



    Теглото е 1480 грама с адаптера за витлото и запалването. Доста натежа крепежът, но без него не може.



    Получи се компактно. Остана да монтирам ауспух.
    Ще е готов утре. С ауспуха крайното тегло ще бъде 1560 грама. Няма да слагам заглушител, а само лека къса тръба. Идеята е звукът да е силен и системата за пушек да сработва мигновено.

    Георги Русинов

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен