+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 5 от общо 5

Тема: покупка от STELDI

  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    Jun 2010
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    5

    покупка от STELDI

    Закупих карбонова пръчка по електронния магазин от търговеца. Голямо ми беше учудването, че доставката беше по скъпа от стоката. При запитване се оказа, че търговеца си е поръчал куриер от Еконт да иде при него и да вземе стоката от 100грама!
    Досега не се е случвало при мен стока тежаща 100грама да ми бъде изпращана по този начин. Имайте това в предвид при закупуване от този сайт. Не мисля, че това е коректно.
    Досега съм поръчвал от buggyfly, rcherobg, nenovtechnic, arxangelrc. Винаги доставката е била в рамките на 4-6лв.

  2. #2
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Quote Originally Posted by stanislavdimov View Post
    Закупих карбонова пръчка по електронния магазин от търговеца. Голямо ми беше учудването, че доставката беше по скъпа от стоката. При запитване се оказа, че търговеца си е поръчал куриер от Еконт да иде при него и да вземе стоката от 100грама!
    Досега не се е случвало при мен стока тежаща 100грама да ми бъде изпращана по този начин.

    Колега, извинявай, но аз лично не се сещам за други начини. Нима очакваш търговеца да отиде и да занесе на крак стоката ти в куриерската фирма? Или може би да ти я изпрати безплатно? Теглото от 100 грама не е определя цената. Мисля, че на сайта им много точно е указан начинът на доставка.
    Има лесно и напълно безплатно - отиваш в магазина и си купуваш стоката. Така няма да плащаш за доставката...

    Станимир е един от най-коректните търговци. Всички го познават. Та той е ако не първия, то един от първите у нас. Не е коректно да се пишат подобни коментари, особено когато са безпочвени.
    Георги Русинов

  3. #3
    Наблюдател
    Регистриран
    Jun 2010
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    5

    Нека всеки да прецени кой е коректен и кой не! Поста е да разбере всеки, че този търговец си вика такси. Другите търговци, от които съм си доставял неща и писах в поста /вероятно си прочел, което не се разбира от поста ти/ защо мислиш, че са "будали" и не си викат такси и доставките им са в рамките на 4-6лв.?

  4. #4
    Автор Аватар на Slav_s
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    120

    Колко ти излезна транспорта?
    Слави Чорбанов
    София GSM: 0889 290 525

  5. #5
    Автор
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    126

    Quote Originally Posted by ajcinema View Post
    Станимир е един от най-коректните търговци. Всички го познават. Та той е ако не първия, то един от първите у нас. Не е коректно да се пишат подобни коментари, особено когато са безпочвени.
    Първия търговец е който продава RC и всичко за RC!
    На сайта му е описано каква е схемата с поръчките кой, как и какво плаща! На колегата един пример специално от Станьо преди години...изпраща стока с доставка над 30 лв. без да го чекне по телефона и клиента не се появява ...Станьо си пое и доставката и връщането на стоката! Та както казах в сайта пише условията и начините на изпращане/получаване!
    Георги Габровски

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен