За съжаление ми се налага да се разделя с една вещ, която ми служи вярно няколко години.
1. Генераторчето е Gardenia, двутактов, 950VA. Изключително тих и икономичен. Състоянието - техническо и визуално е неразличимо или дори по-добро от това в магазина.
Обслужен.
Всички проводници са двойно подсигурени срещу вибрации, всички елементи са фиксирани с осигурител и/или тампони.
100% подсигурен срещу течове. Може да се съхранява вкъщи или да се транспортира в багажник - както винаги досега съм правил.
Добавен е горивен филтър и качествени маркови тръбопроводи.
Генераторът е синхронизиран за 50 херцова мрежа.
Използвал съм го само с естерно синтетично масло от най-висок клас (конкретно IGOL PROPULS Competition STS-R).
За кандидати от Пловдив и региона се предлага с пълен резервоар.



Цена - 120 лева (наполовина от тази в магазина).



2. Дигитален МОТОЧАСОВНИК - брояч на моточасове - цена 20 лева (в магазина е 23,90лв.). Чисто нов, закупен вчера. Не пасна на размери и закупих друг.



Измерва в два режима - до 99 часа и 59 минути или до 9999 часа. Може да се програмира време, след което сработва изход (реле, солидстейт, зумер, лампа), който може да сигнализира за настъпило време за обслужване, смяна на масло или друго.
Може да се използва и като таймер.
При спиране на захранването запаметява стойностите и при подновяване на захранването, продължава броенето.

При закупуване на комплекта - генератор с моточасовник (не монтиран) общата цена е 130 лева.


При интерес, пишете тук или на 0898788282.