+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 6 от общо 6

Тема: защо изчезнаха снимките към тема...

  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    Feb 2015
    Живее в
    кв.Дървеница, гр.София
    Мнения
    12

    защо изчезнаха снимките към тема...

    Моля администратора на форума да провери каква е причината да изчезнат снимките от темата на ajcinema - KATANA.015

    Само тук таме в темата има останала по някоя снимка, а тези които са най- актуални , полезни и дават най-много информация относно технологични похвати,тънкости, използвани материали,детайли и инструменти , незнайно защо и къде са изчезнали....

    Темата е много добре разработена, дава много полезна информация и ще е чудесно да бъде възстановен изцяло трудът на автора за да може да се ползва от всеки търсещ в този форум конкретна информация.

  2. #2
    Автор Аватар на Пулевски
    Регистриран
    Sep 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    194

    Имаше.някакво прехвърляне на форума, на нов сървър ли, нова версия ли...
    Не си спомням точно, но писаха че има някакъв проблем с индексирането на файловете.
    Снимките си били там, ама не се показват...
    Стоян Пулевски '71 набор.

  3. #3
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Няма нужда администратор да проверява. Аз веднага мога да отговоря:

    Причината да изчезнат снимките е в това, че сайтът, в който ги хоствах (imageshack.us) ненадейно стана платен. Изтриха всички снимки, които бяха останали от хубавото старо време, когато не се плащаше.

    А причината да хоствам снимките там беше следната: нашият форум предлага чудесна възможност снимките да се хостват в самия него. Но за да ги види потребител, трябва да влезе регистриран. По този начин (лично мнение) много потребители, които не са регистрирани нямат възможност да видят снимковия материал и дапреценят дали си струва да се регистрират. Т.е. външносто хостване предлага по-лесен достъп до снимковия материал. Така мислех тогава и грешката си е изцяло моя. Направих го с най-добри намерения - вижда някой човек новия форум, решава да го разгледа, за да реши дали му харесва и вижда всичко от пръв поглед. Няма нужда някой да го принуждава да прави регистрация... това беше причината да хоствам снимките в Imageshack. Предлагаха лесен и бърз достъп от цял свят. Това също беше важно - снимките да се зареждат бързо и да се виждат отвсякъде. Уви... решиха да направят сайта си платен и милиони абонати пострадаха.

    Ще се опитам да възстановя снимките в темата. Радвам се, че тя е оценена толкова високо. За мен е чест и благодаря на колегата stevenfirst за добрите думи!
    Ще ми отнеме доста време и най-вече ровене, но ще направя всичко възможно. За съжаление преди време компютърът ми се повреди и загубих почти всички снимки от последните 6 години, включително и на дъщеря ми. Но какво да се прави - техника. Боря се тук с едно старо Вайо... много дърто, ама мноооого!!! :):)
    Георги Русинов

  4. #4
    Наблюдател
    Регистриран
    Feb 2015
    Живее в
    кв.Дървеница, гр.София
    Мнения
    12

    защо изчезнаха снимките към тема CATANA.15

    Няма нужда администратор да проверява. Аз веднага мога да отговоря:

    Причината да изчезнат снимките е в това, че сайтът, в който ги хоствах (imageshack.us) ненадейно стана платен. Изтриха всички снимки, които бяха останали от хубавото старо време, когато не се плащаше.

    А причината да хоствам снимките там беше следната: нашият форум предлага чудесна възможност снимките да се хостват в самия него. Но за да ги види потребител, трябва да влезе регистриран. По този начин (лично мнение) много потребители, които не са регистрирани нямат възможност да видят снимковия материал и дапреценят дали си струва да се регистрират. Т.е. външносто хостване предлага по-лесен достъп до снимковия материал. Така мислех тогава и грешката си е изцяло моя. Направих го с най-добри намерения - вижда някой човек новия форум, решава да го разгледа, за да реши дали му харесва и вижда всичко от пръв поглед. Няма нужда някой да го принуждава да прави регистрация... това беше причината да хоствам снимките в Imageshack. Предлагаха лесен и бърз достъп от цял свят. Това също беше важно - снимките да се зареждат бързо и да се виждат отвсякъде. Уви... решиха да направят сайта си платен и милиони абонати пострадаха.

    Ще се опитам да възстановя снимките в темата. Радвам се, че тя е оценена толкова високо. За мен е чест и благодаря на колегата stevenfirst за добрите думи!
    Ще ми отнеме доста време и най-вече ровене, но ще направя всичко възможно. За съжаление преди време компютърът ми се повреди и загубих почти всички снимки от последните 6 години, включително и на дъщеря ми. Но какво да се прави - техника. Боря се тук с едно старо Вайо... много дърто, ама мноооого!!! :):)

    Все още сме в очакване колега AJCINEMA ! Надеждата умира последна...
    Последна редакция от stevenfirst; 10.02.2017 на 14:31. Причина: В очакване на снимките към темата

  5. #5
    Наблюдател
    Регистриран
    Feb 2015
    Живее в
    кв.Дървеница, гр.София
    Мнения
    12

    защо изчезнаха снимките към тема CATANA.15

    Няма нужда администратор да проверява. Аз веднага мога да отговоря:

    Причината да изчезнат снимките е в това, че сайтът, в който ги хоствах (imageshack.us) ненадейно стана платен. Изтриха всички снимки, които бяха останали от хубавото старо време, когато не се плащаше.

    А причината да хоствам снимките там беше следната: нашият форум предлага чудесна възможност снимките да се хостват в самия него. Но за да ги види потребител, трябва да влезе регистриран. По този начин (лично мнение) много потребители, които не са регистрирани нямат възможност да видят снимковия материал и дапреценят дали си струва да се регистрират. Т.е. външносто хостване предлага по-лесен достъп до снимковия материал. Така мислех тогава и грешката си е изцяло моя. Направих го с най-добри намерения - вижда някой човек новия форум, решава да го разгледа, за да реши дали му харесва и вижда всичко от пръв поглед. Няма нужда някой да го принуждава да прави регистрация... това беше причината да хоствам снимките в Imageshack. Предлагаха лесен и бърз достъп от цял свят. Това също беше важно - снимките да се зареждат бързо и да се виждат отвсякъде. Уви... решиха да направят сайта си платен и милиони абонати пострадаха.

    Ще се опитам да възстановя снимките в темата. Радвам се, че тя е оценена толкова високо. За мен е чест и благодаря на колегата stevenfirst за добрите думи!
    Ще ми отнеме доста време и най-вече ровене, но ще направя всичко възможно. За съжаление преди време компютърът ми се повреди и загубих почти всички снимки от последните 6 години, включително и на дъщеря ми. Но какво да се прави - техника. Боря се тук с едно старо Вайо... много дърто, ама мноооого!!! :):)

    Все още сме в очакване колега AJCINEMA ! Надеждата умира последна...

  6. #6
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Колега, блгодаря за подсещането, но на този етап нямам абсолютно никаква възможност да възстановявам снимки. Ежедневието ми е крайно напрегнато, а задачите повече, отколкото мога да изпълня. Сам виждаш, че съм подхванал няколко теми, но работя на ден по лъжичка само по GeeBee. То си личи от самата тема... И аз кипя от желание да свърша всички проекти колкото се може по-бързо, но времето ми е силно ограничено. Някой ден и това ще стане - ще възстановя снимките, но гарантирам, че няма да е скоро.
    Виждаш, че един сайт гръмва и години труд отива на вятъра. После друг сайт го хакват и снимките пак отиват на майната си. После пък твърд диск се скапал...
    Затова, ако имаш интерес към работата ми, следи темите, докато са в развитие. Ако ти е интересно - заповядай на гости в работилницата ми.
    На този етап друго не мога да направя. Пак казвам - снимките ще бъдат възстановени, но преди тях има много други неща, които трябва да бъдат завършени. GeeBee е приоритет. После е Гайлс, после и Сайклито на приятеля ми Иво. Него пък тотално съм го закъснял...

    На всичкото отгоре моделизмите са ми капка в морето. Моторизмът също чака с няколко проекта... смяна на двигатели, тунинги, програмируеми запалвания и так далее. Музикалните ми интереси и те са на тая гара. Ако щеш вярвай, последен модел система седи два месеца неразопакована... В гаража 7 мотора ме чакат да ги обслужа... изобщо пълен мармалад.

    Тъй. На първо място ми е службата. Там хвърлям всичката си енергия и каквото остане разпределям по хобитата. Няма как, разчекнал съм се.
    Ако те интересува конкретно Катаната - ела я виж наживо. Планирам да довърша нейната тема и с втората Катана - електрическата. Тогава ще възстановя и снимките. Но кога ще стигна до там, и аз не мога да ти кажа.

    Поздрави!
    Георги Русинов

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 2 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 2 гости)

     

Подобни теми

  1. Защо не мога да пиша във форума
    от Penev във форум: За форума
    Replies: 1
    Последно мнение: 03.01.2010, 19:28

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен