Няма нужда администратор да проверява. Аз веднага мога да отговоря:

Причината да изчезнат снимките е в това, че сайтът, в който ги хоствах (imageshack.us) ненадейно стана платен. Изтриха всички снимки, които бяха останали от хубавото старо време, когато не се плащаше.

А причината да хоствам снимките там беше следната: нашият форум предлага чудесна възможност снимките да се хостват в самия него. Но за да ги види потребител, трябва да влезе регистриран. По този начин (лично мнение) много потребители, които не са регистрирани нямат възможност да видят снимковия материал и дапреценят дали си струва да се регистрират. Т.е. външносто хостване предлага по-лесен достъп до снимковия материал. Така мислех тогава и грешката си е изцяло моя. Направих го с най-добри намерения - вижда някой човек новия форум, решава да го разгледа, за да реши дали му харесва и вижда всичко от пръв поглед. Няма нужда някой да го принуждава да прави регистрация... това беше причината да хоствам снимките в Imageshack. Предлагаха лесен и бърз достъп от цял свят. Това също беше важно - снимките да се зареждат бързо и да се виждат отвсякъде. Уви... решиха да направят сайта си платен и милиони абонати пострадаха.

Ще се опитам да възстановя снимките в темата. Радвам се, че тя е оценена толкова високо. За мен е чест и благодаря на колегата stevenfirst за добрите думи!
Ще ми отнеме доста време и най-вече ровене, но ще направя всичко възможно. За съжаление преди време компютърът ми се повреди и загубих почти всички снимки от последните 6 години, включително и на дъщеря ми. Но какво да се прави - техника. Боря се тук с едно старо Вайо... много дърто, ама мноооого!!! :):)