Ете тука ме хвана в издънка!!!

Някакси "забравихме" да прочетем упътването... хахаха! Прибирам книжките на всичките ми модели в специална поставка за вестници от едно време. Помня, че съм чел въпросната книжка, ама подробностите ми се губят. От много еуфория, забравих да я кача горе... Хубаво, че ме подсети! Може някъде да сме сбъркали и е добре да се допитаме.

Моделът е на Уил Хоби (ако още съществуват). Имаше няколко проблема, доколкото си спомням. Единият беше невтвърдената смола на ребрата в тялото. Стои мека като восък... но държи! Сега не съм я пробвал.

С годините прозорчетата са пожълтетли... помня, че правих някакви козметични боядисвания в "кабинката" с черно, че изглеждаше много грозна и празна, а нямам намерение да я кича с интериор, за да не вдигам тегло.

Нямам спомен какво трябва да е теглото по книжка, но щом я кача горе по-късно днес, ще напиша подробностите и данните.
При всички случаи, обаче, аз не меря тегло на моделите си. Старая се да стане възможно по-лек и по тая причина не намирам смисъл да меря тегло на нещо, дето не може да бъде по-леко. На ръка преценявам дали моделът ще лети или е тежък. Обръщам внимание единствено на ЦТ, той ми е най-важен.
Мерил съм завършени модели само за информация към темите, в които пиша, но да ме убиеш, не помня кой колко тежи. Литне ли, хареса ли ми - другото не е важно.

Причината да се захвана отново с хобито е проста - липсва ми. Преди година и половина, в рамките на два дни ударих два от най-хубавите си модели. Имат съвсем малко за поправяне, но някакси не ми се занимава. Затова - нов, а старите... наистина не знам какво да ги правя.