Колеги, тъй като не съм наясно с летящите модели с повече от едно витло, ми е нужно съдействие (може и съвети) за покупка на мултикоптер (3 или 4 витла), който ми трябва за служебни цели.

Пояснявам - искам да купя летящ модел, който да носи около 600 грама оборудване (камера и FPV), с който да мога да правя малки по разстояние прелети с цел диагностика на съоръжения (тръби и проводници) 2-3 пъти дневно.

Ситуацията е следната - имам си качествено видео оборудване, което трябва да се качи на подходящ мултикоптер и в реално време да правя огледи на един малък имот (около декар). Имам си и апаратура и батерии. Нужни са ми реални съвети или реални оферти за подобен летящ модел, за да мога да изпълня целта си. Моделът ще се ползва само за служебни цели и задачите са прости - картината да е стабилна (за по-прецизно оглеждане), а управлението лесно. Не гоня скорост, не търся разстояния, атракции и т.н. Нужно ми е просто летящо средство, което да лети 2 или 3 пъти дневно за не повече от 6-8 минути.

Ще се радвам, ако получа информация или оферти, в случай че някой има за продан такъв модел (разбира се в отлично или много добро състояние). Моля да извините невежеството ми и вероятно некоректно поставения въпрос (задание), но наистина в тази сфера съм много бос.