Между другото повече не бих си купил Спектрум. Дори донякъде се радвам, че вече не използвам такъв. Единственото хубаво нещо (според мен) е добре подреденото и интуитивно меню. Всичко останало е трагедия... Ето какво имам предвид

1. "Сателитните" приемници са ми малък кошмар при поставянето. 7 санта отстояние?!?!?!

2. Биндването е рядко щастие... Ако приемникът е затворен в модел, удоволствието е пълно - специална букса за зареждане и не знаеш дали се е бинднал както трябва.

3. Прекъсне ли... 10 секунди аут. За 10 секунди изпивам 2 чаши бира. И без друго през това време моделът е неуправляем. Доста често връзката не се възстановява. ПРОВЕРЕНО!!! Дори по-често става така, отколкото инак. Пробвайте и ще се убедите!

4. Фалсейф... странно понятие при Спектрум... най-често касае само 2 канала. Божа работа дали се е запаметил или не.

5. Шахтите за машинки в приемниците... Само при мен ли са по-тесни? Ако включа повече от 3 машинки и пластмасата започва да пука по шевовете. С машинки Спектрум няма проблем, ама... те златни!

6. Пак биндването... продават си специално кабелче-ключе, но и то златно. И с тънки кабелчета...

7. Пускам предавателя, пускам приемника и започвам да се ослушвам кога ще каже "тиква"... понякога повтарям процедурата

Има и още, но да не издребнявам. Всички тези проблеми изчезват с... "Corona"
Евтини, непретенциозни, тръгват веднага, ресетват веднага, биндват се с копче и НЕ ЗАБРАВЯТ, че са бинднати... Така мисля аз. Е, за телеметрия с обратна връзка не стават, ама айде нема нужда...