Визуализирани са от 1 до 10 от общо 17

Тема: ПОКАНА за Национален турнир "КУПА ЛОВЕЧ 2013" RC-моторни авиомодели 27.-28.07.2013

Threaded View

  1. #9
    Заслужил Автор Аватар на smarty
    Регистриран
    Apr 2010
    Живее в
    Габрово
    Мнения
    387

    Мдаааа.. не съм участвал в състезанията, дойдох за да намеря от знаещи и опитни в хобито помощ за първия полет на моят Edge 540T EPP/Light Plywood 3D Aerobatic Airplane 1220mm.

    ПЪРВО искам да изкажа благодарност към домакините за организирането на събитието.
    Благодаря за приятелското отношение! Благодаря на всички, които се отзоваха!
    Няма да изреждам имена защото отвсякъде получих ценни съвети, е.. имаше и скептици към модела, но след като се вдигна във въздуха съмненията бързо се изпариха

    Персонално благодаря на Милен за първото облитане на самолета!
    Веднага след това събрал смелост направих първото си излитане и след кратък полет и първото си кацане (успешно) на писта!

    Вероятно за мнозина е смешно това мое вълнение, но за мен си беше невероятно преживяване да видя модела в който вложих много труд и любов да лети така добре.
    Въпреки, че модела е ARF, работата по него продължи повече от 2 месеца за да го направя така както ми харесва - лек, с допълнително подсилване на моторамата и колесника... и мощен
    Полетно тегло 1284гр с 4S/2800mAh батерия и пикова мощност на мотора от 1200W!
    Надявам се да намеря и време за да направя една тема-ревю на този модел.

    Друго, не по-малко важно за мен - запознах се с много колеги наживо, с които досега сме си писали само във форумите и по скайп. И това - пак благодарение на Ловчанлии!
    Още веднъж благодаря на всички които ми помогнаха!
    Последна редакция от smarty; 29.07.2013 на 00:27.
    ~~ CARPE DIEM! ~~
    инж. Мартин Марков

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Подобни теми

  1. Replies: 13
    Последно мнение: 28.02.2015, 12:00
  2. "Карибски пирати"
    от steysi_gb във форум: Други плаващи модели
    Replies: 5
    Последно мнение: 25.04.2011, 22:59
  3. Акумулатори за класове" М"
    от steysi_gb във форум: Радиоуправляеми модели
    Replies: 12
    Последно мнение: 24.03.2010, 10:07

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен