Здравейте на всички маниаци. От доста време гледам това моделче но като ново винаги са му били много парите за мен.Но наскоро изпадна втора употреба и изгорях .След като го получих последва тотално разглобяване на всеки един възел следователно почистване и смазване където трябва.Не му знам точния произход но състоянието му беше добро.Последва смяна на някои неща които не ми харесаха .Имаше малко спукани носачи като за начало.Следващото нещо беше да си изработя нови втулки на кормилото.Подмяната им със съчмени лагери ми се видя безмислена предвид големия ход.После загледах сервото за завиване което със своите 3 кг. ми се видя невзрачно за модела и беше заменено с 14 кг.Дотук добре.Сега дойде ред на амортисьорите.И тук вече започват въпросите.Някой играл ли си е с тях по подробно.5 бр. като ги натисна рязко и пусна без пружината не се връщат.Маслото е сменено.Разглобих един но не видях нещо особенно в устройството му , но все пак нещо ми убягва.Идеята ми е като остана по свободен да си ги изработя от дурал но все пак трябва първо да разбера защо не работят коректно.Основния ми замисъл е да си остане във оригиналния вариант само че с безколекторен мотор.Спрях се на ЛЕОПАРД 2700кВ който ще работи на 2 или 3 клетки.Варианти като разни Мамби и питони не ме блазнят.Ще се кара из треволяци и камънаци докато се печат пържолките на скара .