+ Ново Мнение
Страница 1 от 2
1 2 ПоследнаПоследна
Визуализирани са от 1 до 10 от общо 13

Тема: Интересна анкета - гражданин на коя европейска държава си

  1. #1
    Автор
    Регистриран
    Jan 2013
    Мнения
    122

    Интересна анкета - гражданин на коя европейска държава си

    http://www.sreda.org/igra/

    Като не става времето за каране на модели, човек се занимава с най-различни глупости. Анкетата е интересна, особено за знаещите руски.


  2. #2
    Автор Аватар на Пулевски
    Регистриран
    Sep 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    194

    пък аз съм ЧЕХ
    Стоян Пулевски '71 набор.

  3. #3
    Почетен Автор
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    варна
    Мнения
    528

    На мен пък ми стана ясно защо като пиша никой не ми разбира. Явно не е само отсъствието на граматиката и правописа. Та аз съм бил унгарец.

    Тази анкета е пълен "мики -маус" С 31въпроса и комбинацията между дискретните им значения няма как устойчиво да се разпознаят толкова принадлежности към гражданските общества. Този дето я е правил е пропустнал да изследва ОБУЧЕНИЕТО и.
    Принципа за "разпознаване на образи" посредством цепене на база данни с помоща на вектор в многомерни пространства не се прави така!

  4. #4
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2011
    Мнения
    95

    :)

    Напълно съм съгласен със споделеното от Иво Горанов , но ми стана интересно ,след прочит и на мненията от другия форум ... попълних анкетата според моите разбирания (руския език не ме затруднява ни най-малко ) и ме издокара "унгарец" ... и мен :) Та , според вас какъв е толеранса, изразен процентно ,отнесен към две независими лица !? Или ...има вариант "рулетка" ?! (Мики-Маус) Предполагаем % ?!
    Helmesi Agilery ¶ ¶

  5. #5
    Почетен Автор
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    варна
    Мнения
    528

    Да системата не е устойчива при дискретни значиния и не би трябвало да работи при псевдодискретни, а се оказа, че продължава да работи. Като махнах да -не (дискретни стойности) се получава "незнам" тоест 3 ти възможен отговор за системата. Тогава се оказах Швед! Нормално е след като не ми е работа да съм изостанал от развитието на дискретната матаматика, ама този дето я правил тази анкета съвсем се опитва да ни направи малоумници. По моите разбирания 31 дискретни отговора разпознават образ сред 8. При 30 дискретени и един но фиксиран псевдо дискретен 3. А за произволно избран псевдодискретен не ми го ражда.
    Преведох въпросите на английски и ги дадох на колегите Британеца се оказа исландец, Италянецът и той унгарец, колегите от ЮАР 4 гърка и един арменец. А за нигерийците 2- холандци 1 исландец -2 ма гърци
    Последна редакция от Иво горанов; 12.02.2013 на 08:54.

  6. #6
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    А мене безпогрешно ме разпозна, че съм българин. Може би защото не вярвам на никого - не вярвам на държавата, политиците, религията, партиите, съдебната система, здравеопазването, армията, църквата. Не вярвам дори и в бог. Въпреки това се гордея, че съм гражданин на собствената си страна. И горкия компютър се шашна и какво да каже - сигурно тази откачалка е българин. И взе, че позна.
    Росимир Матеев

  7. #7
    Автор
    Регистриран
    Jan 2013
    Мнения
    122

    Ако посочиш само ДА - турчин си.

  8. #8
    Почетен Автор
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    варна
    Мнения
    528

    Направих популяврна анкетата и единствения от насядалите около мене, който нацели българската комбинация е румънец. Иначе предимно гърци се оказаха останалите, никой не си улучи националността от европейците.
    Наздраве от пъновете!

  9. #9
    Потребител
    Регистриран
    Jun 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    88

    Пък аз съм Чех
    Станислав Стоев
    088 59 60 61 7

  10. #10
    Заслужил Автор Аватар на Penev
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    439

    Quote Originally Posted by Иво горанов View Post
    Направих популяврна анкетата и единствения от насядалите около мене, който нацели българската комбинация е румънец. Иначе предимно гърци се оказаха останалите, никой не си улучи националността от европейците.
    Наздраве от пъновете!
    Имах предположение, че анкетата проследява IP адреса и резултата става сравнително точно ясен.
    Направих тест с различни комбинации и се оказа, че не е така. За мен позна, че съм Българин.
    Димитър Пенев

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен