+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 7 от общо 7

Тема: Прецакан контролер 24в. 250 вата за ел скутер-ремонтира ли ги някой?

  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2013
    Живее в
    Гр. Тутракан
    Мнения
    3

    Прецакан контролер 24в. 250 вата за ел скутер-ремонтира ли ги някой?

    Някой ремонтира ли контролер 24в. 250 вата за ел. скутер?Платката на вид е неопушена .

  2. #2
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2013
    Живее в
    Гр. Тутракан
    Мнения
    3

    Не е за вярване,че,никой не се е хванал да ремонтира или произвежда или да поБългари

    Наистина,не е за вярване.....и другото е интересно:какво им пречи на производителите да поставят някъде еди бушон или предпазител?

  3. #3
    Почетен Автор
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    варна
    Мнения
    528

    Quote Originally Posted by Бати Стефко View Post
    Наистина,не е за вярване.....и другото е интересно:какво им пречи на производителите да поставят някъде еди бушон или предпазител?
    Имат защити по ток и топлинни, ама не на всички контролери сработват. При мен горят от засичане на фази от което няма защити, горят когато батериите станат много индуктивни и не сменя на време кондензаторите

    Много малко производители предлагат ремонт на контролерите си.
    Последна редакция от Иво горанов; 23.01.2013 на 12:31.

  4. #4
    Потребител
    Регистриран
    Feb 2012
    Живее в
    близо до София
    Мнения
    70

    Ако ми го изпратиш с еконт и не бързаш ще се опитам да го ремонтирам,разбира се ако изобщо е ремонтируем.
    Атанас Георгиев

    0878640251 soton@mail.bg

  5. #5
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2013
    Живее в
    Гр. Тутракан
    Мнения
    3

    Прецакан контролер

    Закупих нов350- ватов контролер,сложих го и се реши въпросът.Днес пробвах нещо:Имах два вентилатора от радиатори ,като размер са с точност до мм.с оригиналното ел. моторче,единият е от Рено Трафик ,другият от някакъв Форд,та закачих ги през контролерът и ги пуснах на 24 волта,изкараха страхотни обороти,интересно,никъде не пише каква мощност са,вентилаторът на Реното е на лагери,оста е два пъти по-дебела,с някоя стругарска намеса,мисля да го пусна в действие,до няколко дни.Някой правил ли е подобен опит?Имам приятел с морга за коли,засякох го да ги разглобяват за метали,:равносметката е 200 грама медна тел -1,80 лв.и 2 кг. метал-0,80 лв.но трябва да плати и на работник,Колко ли ще иска за брой?Утре ще го питам...

  6. #6
    Потребител
    Регистриран
    Feb 2012
    Живее в
    близо до София
    Мнения
    70

    офертата ми остава в сила
    Атанас Георгиев

    0878640251 soton@mail.bg

  7. #7
    Наблюдател
    Регистриран
    Jul 2015
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1

    Въпрос

    Къде ремонтират контролери за ел.скутер? Електродвигателя е вграден в задната джанта (48 волта, 650 вата), но се наложи смяна на гумата и разкачих кабелите. След смяната ги скачих по обратния начин, като спазвах стриктно цветовете на кабелите, но не тръгна и се получи натоварване на празен ход. Има ли начин да се тества контролера и ремонтира?
    Благодаря!

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен