+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 3 от общо 3

Тема: Wireless 9 in1 Simulator Adapter

Threaded View

  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    Feb 2015
    Живее в
    кв.Дървеница, гр.София
    Мнения
    12

    Wireless 9 in 1 Simulator Adapter

    Наскоро се сдобих с една приятна джаджа от Hobbyking, която позволява с радиопредавателя БЕЗЖИЧНО да се кара на симулатор.


    Има един кабел трипроводен с два куплунга в краищата - той е за захранване на приемника от джаджата. (този с бяло, червено и черно)
    Т.е. батерия и спийд за осигуряване на захранването на приемника не са нужни. (използва се захранването от USB)
    И още два кабела, които в единия си край имат куплунг от който излизат три проводника и всеки от тези три проводника завършва с куплунг чиято клема е на позиция (S) - те се включват към съответния канал на приемника.[/QUOTE]


    Здравейте колега, имам нужда от вашата помощ.
    1) Закупих си същата джаджа, но не мога да разбера схема 3 от инструкцията "wireless to switch" за какво се отнася.

    2) Не ми е ясно и последното изречение от Вашето обяснение (подчертаното по-горе). Какво значи "куплунг чиято клема е на позиция (S)" ? Позиция (S) на кое ( или на какво)?
    Ще съм Ви много благодарен ако отделите време и отговорите на въпросите ми.

  2. #2
    Заслужил Автор Аватар на smarty
    Регистриран
    Apr 2010
    Живее в
    Габрово
    Мнения
    387

    Привет, колега :)

    Куплунг/куплунг с трите проводника осигурява захранване (червен+, черен - и сигнал(S) бял) за един от каналите (1-ви към джаджата). Имайте впредвид, че има много апаратури, на които тротъла е на трети канал и този кабел трябва да се включи там - на трети канал на приемника.Има такива, на които газта пък е на първи канал на приемника. Внимавайте за правилното включване на куплунга в приемника. Останалите два кабела от комплекта на джаджата в единия си край са три в един куплунг, а другия край с единични. Единичните се свързват със съответните канали според номерацията им и според нуждата. А края с трите се вклюва в джаджата.


    Поздрави!
    ~~ CARPE DIEM! ~~
    инж. Мартин Марков

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен