Quote Originally Posted by Vlado86 View Post
ами колега аз четох доста из форума и видях че за начинаещти е добре да се веме нещо от този тип... ако има нещо по добро което да взема за на4инаещкато мен приемам съвети :)
да ще си взема модече 2... вече прочетох за симулатора как да го подкарам но от вси4ко което изчетох останових че всички радиоуправления които стават за симулатори не подържат windows 7. има ли някои които да става с windows 7 и мога ли да си взема не6то от бг ?
a какво ще кажете за това колеги ?
http://www.ebay.co.uk/itm/USB-3D-4CH...item2c5443c684
става ли ще ми свърши ли работа за симуатора имам предвид RealFlight 4.5
Здравей, да този симулатор става, но като вземаш такъв, поне вземи 6 канален. Посочения от теб е по описание 4 канален а на снимката е даден 6 каналния (примерно този). Аз го имам и го ползвам с RealFlight 4.5 без проблем под Windows 7 64 bit. Не знам защо пишат, че не поддържа Win 7. Единствения проблем е, че не може да се полздват кабелите за симулатор 12in1, които също не са никак лоши, но за тях трябва истинста апаратура.
Относно хеликоптерчето (което също притежавам и го карам с кеф :)), това е един от правилните начини да се упражняваш като начинаещ. Само си вземи MODE 2, както е писал колегата. В комбинация със симулатор е идеален старт :).
Поздрави и успех с избора!