+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 10 от общо 29

Тема: Нещо като адмиралтейски модел на секция от кораб

Threaded View

  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    Aug 2012
    Живее в
    Симеоновград
    Мнения
    28

    ааа забравих пироните са около 4000

  2. #2
    Наблюдател
    Регистриран
    Aug 2012
    Живее в
    Симеоновград
    Мнения
    28

    url=http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2458/150077923716926111921361141232KKjmePTpfdLT6bQdBpNY .JPG] [/url]

  3. #3
    Наблюдател
    Регистриран
    Aug 2012
    Живее в
    Симеоновград
    Мнения
    28

    докато се усетя и публикувах без комент нека ако има колеги по знаещи от мен а то 100 процента е така да кажат дали такава цветова гама е подходяща и да отбележа долната дъска е от угоку а горната тази с дупките е от нашенски орех още се чудя дали би било достоверно така или да продължавам едноцветно с круша само макар че на мен лично едноцветен не би ми харесало

  4. #4
    Наблюдател
    Регистриран
    Aug 2012
    Живее в
    Симеоновград
    Мнения
    28

    от доста време не съм писал за развитието на нещото работата полека лека върви оставих идеята за угокуто и други цветни дървеса реших да се доверя на стария изпитан байц когато ми оправят фотоапарата щота вече имам и такъв звер ще снимам за момента съм зациклил на едно масто защото се появиха неясноти в чертежите за сега толкова

  5. #5
    Наблюдател
    Регистриран
    Aug 2012
    Живее в
    Симеоновград
    Мнения
    28

    Здравейте колеги от доста време не съм писал и показвал ама харда ми изгоря и всички снимки по секцията отидоха да не казвам къде но иначе вече съм на фаза почти завършване имам молба някой ако знае как се качват снимки в снимка бг да казва че мен не ме бива кой знае колко предварително благодаря

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен