Quote Originally Posted by ilia_bo View Post

Много често при нас идват клиенти, които са били заблудени и страдат от грешния избор, който са направили, подведени от "специалисти". Затова, когато съвсем случайно прочетох за откровени глупости като "съгласуване и разсъгласуване на ротори", препоръки за аксиални настройки и "диагностика на разсъгласуване на ротори" сметнах че не е правилно хора, които никога не са виждали винтов компресор да заблуждават околните.
Илия,

1. диагностика на разсъглъсувани ротори не съм писъл!!!!! Споделих това което са ми писали твоите колеги в докладите си.

2. Не покрихте изискванията за входно ниво след като не отговорихте правилно на въпроса.!!!!!!! А досещате ли се кво следваше?

3. Въпросните компресори са "елементарни механизми" - > една степен на свобода! .Не изискват "Critical competency" !!!!!
Това означава че не си струва да се назначават специалисти за подръжката им.
Ако не беше изписал обидни квалификации по мой адрес щях да изразя съжелиние, че си губил времето да навлизаш в област, което не ВИ прави конкурентен на пазара на работната сила.
За разлика от Вас се въздържах от обидни квалификации и оценки за да не отварям работа на модератори.

За разлика от Вас не умаловажих труда ви и споделената информация.

4. Инфото в споделеното от вас е вярно, но това не ви дава право да плюете по когото и да е!


Както виждате в един от моите постове преиграх вашите 30 000 работни часа. Това ми е работата!!!!
Може да съм псевдоинженер на позиция Технически Директор но за разлика от Вас аз знам кво правя!!!!!
Все пак искам да Ви благодаря!