Quote Originally Posted by ilia_bo View Post
Разбирам, че темата е изчерпана и предварително се извинявам за отварянето и, но не мога да остана без коментар пред откровено невежество
Колега, не виждам смисъл да повдигаш тема, която приключих преди повече от половин година, а самата тя е започната преди повече от година.
Според правилата, които всички ние спазваме, във форума не се допускат провокации, тролиране и заяждане. Дори само споменаването на думата "невежество" означава че някой от нас е невежа...
Особено ако тази квалификация е насочена към Иво Горанов, който всички ние безкрайно уважаваме и ценим. Вероятно няма по-знаещ и по-ерудиран човек сред нас. Няма и такъв, който да отрече това!
Затова за последен път ще те помоля да се абстрахираш от темата и да не я повдигаш, тъй като тя отдавна изпълни предназначението си.
Държа да ти споделя, че основният инициатор на темата съм аз и тя бе специално публикувана, за да бъде видяна от който трябва и съответният да си набере поуки и ползи. Не желая да влизам в конкретика, но ако това ще те възпре от по-нататъшни постове в нея, съм готов да го сторя.

Ако имаш практическа квалификация (а явно я имаш), можеш да цитираш компанията за която работиш, а аз ще се възползвам от услугите й в първия възможен момент, най-малкото за да проуча пазара. Също така няма да тълкувам споменаването на компанията като реклама, а напротив - възможно е дори да й стана клиент. Оглавявам техническия отдел на един от най-известните български производители и ще се радвам ако получа нови възможности по въпроса със сгъстения въздух. Сигурен съм, че и ти имап дълбоки познания и практически умения. Те могат да се ползват с комерсиална цел и аз нямам нищо против това.

Имам против празните форумни приказки...


Надявам се ме разбра правилно. Ще се радвам да получа на ЛС кратко представяне на компанията ти и областта й на действие. Ще се радвам още повече ако предприемем търговски отношения след съответния разговор.