+ Ново Мнение
Страница 6 от 11
ПърваПърва ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ПоследнаПоследна
Визуализирани са от 51 до 60 от общо 106

Тема: задвижване на лодка

  1. #51
    Почетен Автор
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    варна
    Мнения
    528

    Чудесна възможност и останалите да научим.
    КАК ?
    Това е въпросът а не възможно ли е.
    Не си единствен със същия проблем и можеш да бъдеш полезен за тези които не могат да си позволят да похарчат средства.

  2. #52
    Наблюдател Аватар на dancho1
    Регистриран
    Dec 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    43

    Quote Originally Posted by Иво горанов View Post
    Чудесна възможност и останалите да научим.
    КАК ?
    Това е въпросът а не възможно ли е.
    Не си единствен със същия проблем и можеш да бъдеш полезен за тези които не могат да си позволят да похарчат средства.
    не че немога да похарча просто ми се виждат пожечко за нещо толко малко,но в крайна сметка май ще дам.

  3. #53
    Почетен Автор
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    варна
    Мнения
    528

    Eдинствената полза от изписаните две страници е отговорът на въпроса - защо тези които пишем за лодки прогресивно намаляваме?
    И на кого да се сърдят начинаещите моделисти за това че знаещите не са толерантни към тях.

  4. #54
    Почетен Автор Аватар на Gogo55
    Регистриран
    Feb 2011
    Живее в
    Асеновград
    Мнения
    598

    Quote Originally Posted by Иво горанов View Post
    Eдинствената полза от изписаните две страници е отговорът на въпроса - защо тези които пишем за лодки прогресивно намаляваме?
    И на кого да се сърдят начинаещите моделисти за това че знаещите не са толерантни към тях.
    Поради това и аз си останах без лодка -немаше инфо никъде което ми трябваше преди известно време.
    Та си литкам със самолети основно... плаването съм го оставил за бъдеще време някога си след като прочета достатъчно теми в които да е описано подробно това което ме интересува.

  5. #55
    Почетен Автор Аватар на GMateev
    Регистриран
    Aug 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    569

    Quote Originally Posted by Иво горанов View Post
    Eдинствената полза от изписаните две страници е отговорът на въпроса - защо тези които пишем за лодки прогресивно намаляваме?
    И на кого да се сърдят начинаещите моделисти за това че знаещите не са толерантни към тях.
    То и аз по тази причина задавам куп въпроси за моите лодки, щото отговорите на тях са с половин уста или никакви, изключвам Иво, който за сега е единствен насреща пишещ и споделящ.
    Георги Матеев
    Видеонаблюдение, Контрол на достъпа, Автоматика за врати
    ascom_bg@abv.bg

  6. #56
    Почетен Автор
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    варна
    Мнения
    528

    Знаете ли колко пъти съм поствал и този на когото се опитвам да помогна се скрива като................ Аз оставам без обратна връзка, получило ли се е или не? Съветът ползвал ли го е или не, защото е получил по-добра идея, която би била полезна за следващите които почват?
    А знаеш ли колко пъти отговаряики съм се чувствал като ученик пред черната дъска?
    Това е много сериозна тема!
    Елементарен пример:
    Не съм единствения който се набутах с 300 евра за състезателен Lehner.
    Останалите 5 или 6 като мен дали са доволни или са толкова некомпетентни да не могат да преценят дали един мотор си струва?
    Единствен аз споделих за това. И не само ......
    Просто у нас комбинацията на синдрома на по-умния с любезното лицемерие се е превърнала в практика задушаваща развитие на идеи и напредване.

  7. #57
    Почетен Автор Аватар на Gogo55
    Регистриран
    Feb 2011
    Живее в
    Асеновград
    Мнения
    598

    Ами защо не направиш няколко теми където да опишеш всичко от нулата до края така че да може да се черпи от опита ти?

  8. #58
    Почетен Автор
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    варна
    Мнения
    528

    Quote Originally Posted by Gogo55 View Post
    Ами защо не направиш няколко теми където да опишеш всичко от нулата до края така че да може да се черпи от опита ти?
    Отговора на въпроса "ЗАЩО" отсъства от речника ми.
    Мисля си че споделям достатъчно.
    Просто се опитах да си обясня причината, заради която все по-малко пишат знаещите при лодките.

  9. #59
    Заслужил Автор Аватар на Penev
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    439

    На повечето ми се струва времето им стана много кът. Абе започна да не им стига.
    Димитър Пенев

  10. #60
    Почетен Автор Аватар на GMateev
    Регистриран
    Aug 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    569

    Иво, аз се надявам, че ти няма да вземеш пример от непишещите и да спреш да пишеш и ти.
    Нова Година е, както се казва, нова година, нов късмет, може пък нещата да се променят.

    Адаш ( Gogo55 ), евала и на теб, че пишеш за всичко и подробно, макар и в друга тема, но и при теб положението е "и сам война е войн", с много малки изключения, и там останалите знаещи си мълчат.

    Penev, не мисля, че липсата на време е причина, да не искаш да споделиш знаенето си с такива, които наистина искат да се научат...
    Георги Матеев
    Видеонаблюдение, Контрол на достъпа, Автоматика за врати
    ascom_bg@abv.bg

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 2 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 2 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен